Podrobné informace

REGENERAČNÍ GEL - HŘEJIVÝ

Informace o produktu

Výrobce: AREKO spol.s.r.o.
Značka: FITMASTER
Kód výrobku: 112347
Kód EAN: 8594022102313
Držitel rozhodnutí: AREKO spol.s.r.o.

REGENERAČNÍ GEL - HŘEJIVÝ, podporuje prokrvení tkání, brání zánětlivým procesům, urychluje regeneraci tkání s analgetickým účinkem.

STÁLE V POHYBU!

OBSAHUJE:
AKTIVNÍ FOSFOLIPIDY, KOENZYM Q 10, KAPSAICIN

Řada regenačních gelů Fitmaster je určena především sportovcům, kteří potřebují rychle zregenerovat organizmus. Obsahují účinnou látku - biologicky aktivní fosfolipidy, což jsou látky, které jsou součástí buněčných membrán lidských svalových buněk. Aktivní fosfolipidy mají přímý pozitivní vliv na metabolizmus těchto buněk a jejich regeneraci, kterou zkracují a urychlují. V řadě Fitmaster je také obsažený koenzym Q10, který pečuje o pokožku těla a eliminuje známky procesu stárnutí.

1. Urychluje regeneraci svalové tkáně
2. Uvolňuje svalové napětí
3. Předchází vzniku zánětů
4. Urychluje hojení narušených svalových vláken při zvýšeném fyzickém výkonu
6. Má mírný analgetický účinek - tiší bolest

Složení zajišťuje rychlý průnik účinných látek hluboko do měkkých tkání - výborně se vstřebává. Všechny obsažené účinné látky jsou nejen zdravotně nezávadné ale nemají ani žádné negativní vedlejší účinky. Výrobek je dermatologicky testován. Fitmaster HOT je určen k aplikaci v relaxační fázi, kdy přispívá ke zvýšenému prokrvování měkkých tkání, uvolňuje napětí svalů a odstraňuje nepříjemné pocity únavy.

Upozornění:
Při použití kapsaicinu je třeba zabránit kontaktu se sliznicí, očima a otevřenou ránou. Neaplikovat pod obvazy, bandáže apod.

Recenze

Recenze produktu Fitmaster HOT gel 150 ml

Diskuze

Diskuze k produktu Fitmaster HOT gel 150 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze