Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

FIT müsli tyčinka oříšková 30g

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
FIT müsli tyčinka oříšková 30g
Zdraví člověka je nejcennější individuální i společenská kategorie. Jedním z předpokladů vývoje a zachování zdraví je správná výživa. Ostatní faktory,...Více informací
Kód výrobku: 91156
Cena s DPH:
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku FIT müsli tyčinka oříšková 30g

Pohledy na správnou výživu se už dávno ustálily, přesto však o správné výživě v našich rodinách hovořit nemůžeme. Výskyt kardiovaskulárních onemocnění, nádorů a ostatních celospolečenských závažných onemocnění je v České a Slovenské republice oproti ostatním vyspělým zemím stále vysoký a zatím nejeví klesající tendenci. Jedním z důležitých faktorů, který může tento vysoký výskyt ovlivnit, je zdravá výživa. Ve zdravé výživě nejde jen o správný poměr základních živin: sacharidů, bílkovin a tuků, ale i pravidelnou potřebu hrubé vlákniny, vitamínů a stopových prvků. Zdrojem těchto prvků je v první řadě příroda.

V rostlinné potravě se vyskytují všechny základní živiny, nejen sacharidy, ale i bílkoviny a tuky. Rostlinné bílkoviny jsou lehko stravitelné, rostlinné tuky jsou výhodnější a zdravější než tuky živočišné, obsahují mnoho nenasycených mastných kyselin a nezatěžují metabolismus cholesterolem, který je jedním z rizikových faktorů většiny kardiovaskulárních chorob, vznikajících na základě arteriosklerózy.

Müsli tyčinky Fit jsou vyráběné z přírodních surovin – ovesné a pšeničné vločky, extrudovaná kukuřice a rýže, sušené ovoce (jablka, rozinky, meruňky, papája, ananas, hrušky, brusinky …), slunečnicová semínka, sója, oříšky, kokos … Významnou součástí tyčinek je sušené ovoce, hlavně jablka, které si naše společnost pěstuje ve vlastních sadech a následně zpracovává ve vlastní sušárně. Díky svému složení jsou tyčinky přirozeným zdrojem vlákniny, vitamínů a minerálů, neobsahují řepný cukr (tyčinky bez polevy) a nejsou chemicky konzervované.

Müsli tyčinka Fit je tedy příkladem syrové stravy s dostatečným obsahem energeticky účinných živin – sacharidů a tuků. Její důležitou složkou je vysoký obsah hrubé vlákniny, která je potřebná pro správnou činnost trávícího ústrojí. Přispívá k tomu, že člověk nepřibývá na váze, není ohrožený vysokým krevním tlakem, vysokou koncentrací cholesterolu v krvi a pro rychlejší pasáž stolice ani rakovinou tlustého střeva. Vláknina dává pocit sytosti.

Müsli tyčinka Fit je příkladem zdravého složení stravy. Jejím cílem není nahradit hlavní jídla, ale být jejich vhodným doplňkem. Její kalorická hodnota je dostačující, aby pokryla energetické nároky i mladého rostoucího organismu mezi hlavními jídly. Je vhodným doplňkem přesnídávky i svačiny, vhodnější a zdravější než čokoláda, oplatky a jiné sladkosti, které obsahují jen rychle se vstřebávající sacharidy. A má tu výhodu, že je sladká a chutná. Pod značkou Fit müsli se vyrábí mnoho druhů müsli tyčinek s různým ovocem, bez polevy nebo s polevou (čokoláda, jogurt). V současné době je jich kolem 15 druhů, ale tým našich odborníků neustále vyvíjí nové příchutě, abychom Vám mohli přinášet stále moderní a zajímavé výrobky splňující aktuální trendy zdravé výživy.

Složení müsli tyčinky Fit: škrobový sirup, ovesné a pšeničné vločky 24 %, lískové oříšky 9 %, jablka, extrudovaná kukuřice, ztužený rostlinný tuk, emulgátor sojový lecitin, aroma. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů, arašídů, mléka.

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz