Podrobné informace

Extrakt z kurkumy a DL-fenylalanin.

Informace o produktu

Výrobce: FINCLUB
Značka: FINCLUB
Kód výrobku: 210872
Kód EAN: 6428300093128
Držitel rozhodnutí: FINCLUB

Fortesatabs obsahuje kurkumin a aminokyselinu DL-fenylalanin. Kurkumin se získává z kurkumy dlouhé (Curcuma longa), která se běžně používá v kulinářství a je známá jako jedna z hlavních složek indického koření kari.

Kurkuma podporuje trávení, přispívá k přirozené funkci střevního traktu, je zdrojem přírodních antioxidantů, je součástí péče o obranyschopnost organismu, pomáhá udržet normální hladinu cholesterolu.

Fenylalanin je esenciální aminokyselina (tzn., že tělo ji samo nevytvoří, musí být obsažena ve stravě), ze které si organismus vyrábí neurotransmitery - přenašeče nervových vzruchů v nervových spojích.

Složení produktu

1 tableta: extrakt z kurkumy 277,8 mg (obsahuje 250 mg kurkuminoidů), DL-fenylalanin 250 mg, látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý, stearan hořečnatý

Obsah účinných látek ve 2 tabletách: kurkuminoidy 500 mg, DL-fenylalanin 500 mg

Doporučené dávkování

1 tableta 2x denně

Cca 15 min před jídlem, zapít. Nepřekračovat denní dávkování. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Není určen pro děti, těhotné a kojící ženy nebo osoby trpící fenylketonurií, osoby s poruchou (překážkou, zúžením) žlučových cest, se žlučovými kameny, s poruchou srážení krve. Není určeno pro dlouhodobý konzum. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Balení obsahuje 60 tablet.

Recenze

Recenze produktu FINCLUB Fortesatabs 60 tablet : VÝPRODEJ expirace 31.1.2018

Diskuze

Diskuze k produktu FINCLUB Fortesatabs 60 tablet : VÝPRODEJ expirace 31.1.2018

Přidat nový příspěvek do diskuze