Oblíbené položky

Úvodní strana » Krása a hygiena » Pleťová kosmetika » Pleťové krémy » Noční krémy

FILLERINA Krém proti stárnutí pleti na kontury očí a rtů stupeň 1 15 ml

Kód výrobku: 451542

Fillerina krém na kontury očí a rtů s vyplňujícím účinkem pro domácí použití. Stupeň 1.

Více informací

Běžná cena: 990 Kč
885 Kč (59,00 Kč/ml)
Ušetříte: 11 % (105 Kč)

Skladem

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Vše za 99 Kč

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace FILLERINA Krém proti stárnutí pleti na kontury očí a rtů stupeň 1 15 ml

Fillerina krém na kontury očí a rtů s vyplňujícím účinkem pro domácí použití. Stupeň 1.

Krém je určen na kontury očí a rtů ke každodennímu ošetření s vyplňujícím účinkem. K dispozici ve ve třech koncentracích, aby mohla být zajištěna nejúčinnější péče pro různé stavy kůže a kožních tkání obličeje a krku. Vybere si stupeň péče nejvhodnější pro ošetřovanou oblast.

Stupeň 1: jemné vrásky způsobené věkem a jemné mimické vrásky, patrný mikroreliéf a známky ochabování kůže, zejména v oblasti lící a rtů.

Stupeň 2: viditelné vrásky způsobené věkem a mimické vrásky, zřetelné, nerovný mikroreliéf, oblasti s viditelným povisnutím kůže, zejména v oblasti lící a rtů.

Stupeň 3: hluboké vrásky způsobené věkem a mimické vrásky, velmi zřetelný, nerovný mikroreliéf, výrazné povisnutí kůže, zejména v oblasti lící a rtů.

Prevence

vrásky, hydratace, vypnutí kůže

Účinné látky

kyselina hyaluronová

Užití

Naneste ráno a/nebo večer na kontury rtů a očí. K zevnímu použití. Vyhýbejte se kontaktu s očima.Používá se jako podpora intenzivní vyplňující kůry.

Poznámka

Fillerina Denní péče, obsahuje nižší koncentraci forem hyaluronových kyselin a je také k dispozici ve třech koncentracích, podle různých problémů. Toto platí pro denní krém a noční krém a také pro krém na oči a rty.

Fillerina denní krém tuba 50ml: lze používat samostatně nebo v kombinaci s dalšími přípravky řady Fillerina

Fillerina noční krém tuba 50ml: lze používat samostatně nebo v kombinaci s dalšími přípravky řady Fillerina

Fillerina krém na oči a rty tuba 15ml: lze používat samostatně nebo v kombinaci s dalšími přípravky řady Fillerina

Složení

Jak kůže stárne, množství kyseliny hyaluronové postupně klesá a to způsobuje nedokonalosti jako jsou jemné mimické vrásky, vrásky způsobené stárnutím, ztráta objemu (povisnutí a zvrásnění kůže zejména v oblasti lící, lícních kostía rtů)

Fillerina - poprvé - představuje mix šesti různých molekul kyseliny hyaluronové o různých molekulárních hmotností a velikostech, které jsou transportovány hluboko pomocí speciálních přenašečů zvláště účinných v pronikání vrstvami kůže (ex vivo testy) a tak umožňuje vyplnění tkání a dodání objemu.

Tabulka níže uvádní jednotlivé molekuly kyseliny hyaluronové a jejich molekulární hmotnosti s Daltonech (Da: jednotka molekulární hmotnosti)

Kyselina hyaluronová 1 000 Da - Okamžitě proniká do hlubokých vrstev kůže (ex vivo testy) Napomáhá dodání objemu a vyhlazení vrásek.

Hydrolyzovaný hyaluronát sodný 5 000 Da - Okamžitě proniká do hlubokých vrstev kůže (ex vivo testy). Napomáhá dodání objemu a vyhlazení vrásek.

Hydrolyzovaná kyselina hyaluronová 50000 Da - Proniká do středních a hlubokých vrstev kůže (ex vivo testy), vyplňuje vrásky a zvrásnění zevnitř.

Hyaluronát sodný 200 000 Da - Proniká do vrchních a středních vrstev kůže, kde pomáhá vázat velké množství vody. Pomáhá vyrovnávat kožní mikroreliéf.

Hyaluronát sodný 2 000 000 Da - Proniká do vrchních vrstev kůže (ex vivo testy). Pomáhá udržovat objem tkání.

Krospolymer hyaluronátu sodného zesíťovaná kyselina hyaluronová - Zajišťuje pomalý, kontinuální průnik kyseliny hyaluronové do kůže (ex vivo testy). Pomáhá urdžovat objem tkání.

Účinek kyseliny hyaluronové podporují další aktivní složky: Matrifull, peptid přenášený cyklodextrinem, podporuje výživu tkání kůže a přirozené zpracování vyplňujících látek, a tím pozvolné a progresivní doplnění objemu.

Hexapeptid reguluje pohyb vody kůží a napomáhá udržení hydratace pokožky.

 

Informace o produktu

Výrobce: Labo Cosprophar
Značka: FILLERINA
Kód výrobku: 451542
Kód EAN: 8051417615624
Držitel rozhodnutí: Labo Cosprophar

Recenze

Recenze FILLERINA Krém proti stárnutí pleti na kontury očí a rtů stupeň 1 15 ml

Diskuze

Diskuze FILLERINA Krém proti stárnutí pleti na kontury očí a rtů stupeň 1 15 ml

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám