Podrobné informace

Doplňkové tablety Femifit Lacto pro intimní hygienu, které jsou určeny pro použití s intimní sprchou Femifit.

Informace o produktu

Výrobce: Femifit
Značka: Femifit
Kód výrobku: 213151
Kód EAN: 5997700150423
Držitel rozhodnutí: Femifit

Femifit Lacto
Tablety pro použití prostřednictvím intimní sprchy Femifit.

Napomáhá nastavit přirozené pH v poševním prostředí, udržuje čistotu pochvy, vytváří v pochvě ochrannou vrstvu a urychluje tvorbu laktobacilů. Tyto laktobacily vytvářejí ze sacharidů přítomných v poševní stěně prostředí s výrazně kyselou reakcí, které zabraňuje množení patogenních mikrobů. Femifit může být používán každodenně nebo jen občas (např. po koupání v bazénu).

Obsah balení:
20 ks laktobacilových tablet Femifit Lacto

Jak vás Femifit Lacto chrání?

  • Ihned po aplikaci navodí potřebné pH poševního prostředí
  • Díky obsahu laktózy podporuje množení laktobacilů, které produkují potřebnou kyselinu.
  • Vypláchne z pochvy nežádoucí sekrety.

Femifit Lacto - laktózové šumivé tablety
Tablety se skládají z laktózy (mléčný cukr), kyseliny citrónové a hydrouhličnanu sodného. Tyto prvky stavebním kamenem lidského organismu. Tablety jsou lisovány do potřebného tvaru pod tlakem a není používáno žádné pojidlo. Díky tomu se skládají pouze z přirozených prvků.

Tablety Femifit Lacto se používají prostřednictvím aplikátoru intimní sprchy Femifit. Aplikátor se skládá ze dvou částí. První část se před použitím naplní odpovídajícím množstvím vlažné vody, kde se nechá rozpustit tableta Femifit Lacto. Druhou část tvoří vlastní intimní sprcha s jednosměrným ventilem. Oba díly se spojí dohromady a sprcha je připravena k aplikaci.

Jak často přípravek používat?
Pro osobní hygienu (podle vlivu postihujících vlastní obranu) jednou za 1-2-3 dny. Při doléčení zánětu třikrát denně po dobu dvou dnů (i přesto, že v prvních dnech může roztok Femifit Lacto štípat).

Proč je intimní sprcha Femifit® lepší?
Obsahuje dva ventily. Červený ventil dovoluje průtok jen směrem ven. Přes zelený ventil se na místo vytlačené tekutiny dostane vzduch a opětovným stisknutím je možné využít veškeré účinné látky.

Je pohodlnější, protože nádržka se lehce přizpůsobí dlani a aplikační hadička je správně nakloněná.
Laktozové tablety Femifit Lacto mají vylepšené složení.

Účinnost tohoto přípravku je zajištěna mléčným cukrem z oslího mléka. Na základě laboratorních testů bylo zjištěno, že oslí mléko je velmi podobné mateřskému mléku. Z tohoto důvodu poskytuje produkt tu nejlepší péči a je dobře snášený.

Jaké jsou nejčastější příčiny poševních zánětů?

Antibiotika
Užití antibiotik je u některých onemocnění nevyhnutelné. Tato léčba ale kromě bakterií, kvůli kterým jste antibiotika dostala k užívání, odstraní i přátelské laktobacily. Často se pak nevyhnete nepříjemnému zánětu.

Antikoncepce v tabletkách
Tento úžasný vynález, bez kterého si řada z nás svůj intimní život již nedokáže představit, bohužel způsobuje i snížení množství sacharidů v poševní stěně. Laktobacily nejsou vyživovány a dochází k jejich rapidnímu úbytku.

Vliv zásaditého pH
Přátelské kyselé prostředí může být narušeno z nejrůznějších příčin. Patří k nim například výměšek vyprovokovaný nitroděložním tělískem, voda z bazénu, mýdlo, šampon, mužský pohlavní sekret. Dochází k oslabení vlastního obranného mechanismu, množení patogenních mikrobů, které vždy číhají v záloze (např. plísně nebo trichomonády rezistentní na antibiotika).

Návod k přípravě a použití

Naplňte zásobník do poloviny jeho hrdla vodou teploty lidského těla.Teplotu vody můžete zkontrolovat tak, že přiložíte nádobku k okraji svých úst.

Vhoďte do nádobky jednu tabletu nebo, napůl rozlomenou. Nasaďte mycí hadičku.

Položte se nebo se posaďte - jak je pro vás pohodlnější - do vany, sprchového kouta. Uvolněte svaly a zvolna zasuňte hadičku a p tiká toru.

Stlačujte a přitom otáčejte aplíkátor tak, abyste postupně použila celý obsah nádobky.

Po použití obě Části aplikátoru pečlivě vypláchtěte teplou vodou a nechte oschnout.

Recenze (3)

Recenze produktu Femifit laktóza (tablety) - 20 ks

Recenze od 3 uživatelů s celkovým hodnocením 87 %.

Přidat recenzi produktu

(2) (1)

100 %

(2) (2)

80 %

(2) (2)

80 %

zatím používám pár dní, ale s dobrým pocitem, používám denně, nebo obden. zatím bych produkt doporučila, rozhodně nelituju nákupu.

  • -fajn rozpustné tablety
  • -velikost irigátoru vhodná i na cestování, nezabírá zbytečně moc prostoru (např v porovnání s irigátorem od Tantum Rosalgin)
  • -zatím mám pocit, že opravdu funguje, cítím se příjemně
  • prijde mi, že ventilek v irigátoru moc nefunguje, po prvním stisknutí trvá dobu, než se opět do něj dostane vzduch a může se opět stisknout pro vyprázdnění lahvičky

Diskuze

Diskuze k produktu Femifit laktóza (tablety) - 20 ks

Přidat nový příspěvek do diskuze