Podrobné informace

FC CC ceutical s intenzivním účinkem proti vráskám s vysokou krycí schopností.

Informace o produktu

Výrobce: HERB-PHARMA AG
Značka: FC
Kód výrobku: 293153
Kód EAN: 7640119232652
Držitel rozhodnutí: HERB-PHARMA AG

Přípravek FC CC krém Night Life díky svým pigmentům upravuje barvu pleti a zároveň jí dodává zářivý jas. Vysokou ochrannou, hydratační a regenerační schopnost zabezpečuje následující kombinace účinných látek:

  • Sacharomyces ferment – účinná látka produkovaná mikroorganizmy získávaná biotechnologickým zpracováním. Má protistárnoucí a ochranný účinek na pokožku. Vědecké výzkumy prokazují, že významně ochraňuje pokožku vůči škodlivým vlivům ozónu. Při nízké vlhkosti vzduchu se následkem vysoké koncentrace ozónu může rozšířit ozón, který má dráždivý účinek. Ten může způsobovat záněty nejen na vnější vrstvě pokožky, ale i na sliznici. Výtažek z droždí chrání pokožku před dráždivým účinkem ozónu i vůči škodlivým volným radikálům. Také významně zmenšuje znaky chronologického stárnutí pokožky.
  • Kapslovaný vitamín C – největším pozitivem je rychlejší a účinnější vstřebávání do pokožky. Vitamín C přispívá k tvorbě glukosaminu a kolagenu v pokožce, a tím zlepšuje pružnost a kvalitu pokožky. Jako vynikající antioxidant chrání buňky před škodlivými volnými radikály, což posiluje přirozenou ochranu pokožky. Další cennou vlastností vitamínu C je, že upravuje proces pigmentace pokožky, tedy pomáhá zesvětlovat pigmentové skvrny.
  • Betaine – hydratační a protizánětlivá složka. Posiluje propojení mezi epitelovými buňkami, a tím zabraňuje úbytku vody z pokožky a vstřebávání škodlivých látek a alergenů z vnějšího prostředí do pokožky.

Recenze

Recenze produktu FC CC ceutical krém Night Life 30 ml

Diskuze

Diskuze k produktu FC CC ceutical krém Night Life 30 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze