Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

herbadent

ExoPic forte 100 ml

akceExoPic forte 100 ml
Dlouhotrvající repelentní spray na odpuzování klíšťat, komárů, ovádů a much obsahuje látku DEET, která maskuje pachy a potlačuje...Více informací
Kód výrobku: 246818
Běžná cena: 169 Kč (ušetříte: 25 Kč = 15 %)
Cena s DPH: 144 Kč
Dostupnost: skladem 1 - 2 ks
Odešleme ze skladu: Pondělí 24.10.2016
Přidat do oblíbených
ks
29 Kč za všechny druhy dopravy!
Doprava zdarma od 1500 Kč

Podrobný popis výrobku ExoPic forte 100 ml

Podrobnější informace k produktu 

Proč ExoPic?
členovci sající krev lidí a zvířat se výraznou měrou podílejí na přenosu původců (viry, bakterie, parazitičtí prvoci, helminti) mnoha infekčních chorob 7 z 10 nejdůležitějších infekčních chorob sledovaných WHO přenášejí členovci choroby donedávna typické pro tropy a subtropy se opakovaně začínají vyskytovat i v prostředí střední Evropy

Jak funguje?
ExoPic forte obsahuje látku DEET (N,N-Diethyl-meta-toluamide), maskuje pachy a potlačuje schopnost hmyzu najít hostitele. Díky tomu odpuzuje klíšťata, komáry, ovády a mouchy. Při vyhledávání hostitele využívají klíšťata a hmyz optické a chemické signály. Koncentrace CO2 v atmosféře je 0,03 %, v dechu člověka 4,5 %. Parazitičtí článkonožci dokáží zaznamenat změnu koncentrace CO2 dokonce v setinách %. Stejně neodolatelně přitahuje klíšťata a hmyz pach kyseliny máselné a mléčné (pot) a také aceton a fenoly (dech a moč).

Komu je určen?
ExoPic forte mohou používat osoby od 12 let a starší.

Jak dávkovat?
Inovativní systém Upside Down umožňuje nastříkat produkt v každé poloze. Při nástřiku na oděv a obuv přípravek neroztírejte. Nastříkejte na nechráněnou kůži a následně rozetřete rukou. Repelentní účinek proti klíšťatům je asi 1 – 2 hodiny, proto aplikaci opakujte cca každé 2 hod. Při aplikaci na oděv se účinek podstatně prodlužuje. Za běžných podmínek chrání ExoPic před komáry 5 – 6 hodin.

Upozornění
Nepoužívejte u těhotných a kojících přímo na kůži! Zabraňte kontaktu s umělými vlákny (hodinkami a laky)! Kombinování produktu s obsahem DEET-u s UV filtry může oslabit jejich účinnost (SPF).

Potřebujete odbornou radu?
Zeptejte se lékárníka

PharmDr. Pavel Škvor, MBA
466 444 233

Po - Pá 8 - 17 h
lekarnik@lekarna.cz

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz