Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Týden šílených slev

ExoPic forte 100 ml

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.

 

ExoPic forte 100 ml
Dlouhotrvající repelentní spray na odpuzování klíšťat, komárů, ovádů a much obsahuje látku DEET, která maskuje pachy a potlačuje...Více informací
Kód výrobku: 246818
Běžná cena: 169 Kč (ušetříte: 25 Kč = 15 %)
Cena s DPH: 144 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku ExoPic forte 100 ml

Podrobnější informace k produktu 

Proč ExoPic?
členovci sající krev lidí a zvířat se výraznou měrou podílejí na přenosu původců (viry, bakterie, parazitičtí prvoci, helminti) mnoha infekčních chorob 7 z 10 nejdůležitějších infekčních chorob sledovaných WHO přenášejí členovci choroby donedávna typické pro tropy a subtropy se opakovaně začínají vyskytovat i v prostředí střední Evropy

Jak funguje?
ExoPic forte obsahuje látku DEET (N,N-Diethyl-meta-toluamide), maskuje pachy a potlačuje schopnost hmyzu najít hostitele. Díky tomu odpuzuje klíšťata, komáry, ovády a mouchy. Při vyhledávání hostitele využívají klíšťata a hmyz optické a chemické signály. Koncentrace CO2 v atmosféře je 0,03 %, v dechu člověka 4,5 %. Parazitičtí článkonožci dokáží zaznamenat změnu koncentrace CO2 dokonce v setinách %. Stejně neodolatelně přitahuje klíšťata a hmyz pach kyseliny máselné a mléčné (pot) a také aceton a fenoly (dech a moč).

Komu je určen?
ExoPic forte mohou používat osoby od 12 let a starší.

Jak dávkovat?
Inovativní systém Upside Down umožňuje nastříkat produkt v každé poloze. Při nástřiku na oděv a obuv přípravek neroztírejte. Nastříkejte na nechráněnou kůži a následně rozetřete rukou. Repelentní účinek proti klíšťatům je asi 1 – 2 hodiny, proto aplikaci opakujte cca každé 2 hod. Při aplikaci na oděv se účinek podstatně prodlužuje. Za běžných podmínek chrání ExoPic před komáry 5 – 6 hodin.

Upozornění
Nepoužívejte u těhotných a kojících přímo na kůži! Zabraňte kontaktu s umělými vlákny (hodinkami a laky)! Kombinování produktu s obsahem DEET-u s UV filtry může oslabit jejich účinnost (SPF).

Potřebujete odbornou radu?
Zeptejte se lékárníka

Mgr. Pavla Horáková
466 444 233

Po - Pá 8 - 17 h
lekarnik@lekarna.cz

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz