Podrobné informace

Sprchový a koupelový olej pro každodenní použití obnovuje ochrannou kožní bariéru a chrání pokožku před vysoušením.

Informace o produktu

Výrobce: Beiersdorf s.r.o.
Značka: EUCERIN
Produktová řada: Eucerin AtopiControl
Kód výrobku: 351737
Kód EAN: 4005800074929
Držitel rozhodnutí: Beiersdorf s.r.o.

Eucerin Sprchový olej AtopiControl jemně myje a zklidňuje atopickou pokožku, a chrání ji před nadměrným vysoušením a svěděním. Používejte denně během chronických fází i během akutního vzplanutí ekzému.

Účinky aktivních složek

  • Olej s vysokým obsahem více než 50 % omega olejů a dalších přírodních olejů zjemňuje pokožku, chrání ji před dalším vysoušením a zmírňuje svědění.
  • Eucerin Sprchový olej AtopiControl se nanáší na vlhkou pokožku během každodenního sprchování nebo koupání a je vhodný pro dospělé i děti od 3 měsíců věku. U kojenců doporučujeme jeho použití jen jako přísadu do koupele.
  • Aby bylo minimalizováno riziko podráždění pokožky a kožních alergií, neobsahuje parfemaci, barviva a konzervační látky.

Doporučená aplikace

Eucerin Sprchový olej AtopiControl se nanáší na vlhkou pokožku během každodenního sprchování nebo koupání. Jemně masírujte a poté důkladně opláchněte. Pokožku osušte jemným přikládáním ručníku, dbejte, abyste pokožku zbytečně netřeli. Je vhodný pro dospělé i děti od 3 měsíců věku. U kojenců doporučujeme jeho použití jen jako přísadu do koupele.

Balení obahuje 400 ml.

Recenze

Recenze produktu EUCERIN AtopiControl Sprchový olej 400 ml

Diskuze

Diskuze k produktu EUCERIN AtopiControl Sprchový olej 400 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze