Podrobné informace

EUBOS Čistící emulze červená s příjemnou vůní je blahodárná mycí emulze, určená k denní očistě těla pro normální, smíšenou a nečistou pleť.

Informace o produktu

Výrobce: Hobein Dr. Gmbh
Značka: EUBOS
Produktová řada: Eubos základní péče
Kód výrobku: 261166
Kód EAN: 4021354031560
Držitel rozhodnutí: Hobein Dr. Gmbh

Speciální složení EUBOS Čistící emulze červené s osvědčenými surovinami se zvláštními mycími schopnostmi je především určeno pro hloubkové čištění citlivé, problematické a znečištěné pokožky.

Kdy je tato emulze doporučována?

Obecně se tato emulze doporučuje při nesnášenlivosti klasického mýdla, které vysušuje pokožku. Emulze bez přítomnosti alkalických látek a ph-neutrálním a s 6% amphoacetátu jemně čistí póry. Zároveň chrání přirozenou biosféru ochranného pláště pokožky.

Výsledek používání čistící emulze

EUBOS Čistící emulze červená obsahuje pečlivě vybranou směs tenzidů, které jsou jemné k pokožce. S alantoinem a přírodním zvlhčujícím faktorem (sodná PCA, přirozené faktory pro zachování vlhkosti kůže) a 6% amphoacetátem.

Fyziologické pH je pro pokožku zcela neutrální, chrání a stabilizuje přirozenou biosféru pokožky, a to i při pravidelném používání. Pokožku činí hluboko do pórů čistou, revitalizovanou a hladkou.

Složení čistící emulze

fyziologické pH 5,5 ± 0,3 (pro pokožku neutrální) - vynikající snášenlivost pokožky je dermatologicky potvrzena,  bez zásad a mýdel, alkalických látek, Cocamidopropyl Betainu (syntetická nažloutlá lepkavá kapalia vzniklá z reakce kokosového oleje).

Zajímá vás jak čistící emulzi používat?

Čistící emulze se používá obdobným způsobem jako jiné dostupné produkty ke sprchování či koupání. Při sprchování použít jako sprchový gel, při koupání nalít pod tekoucí vodu. Čistící emulze vytváří velmi bohatou pěnu, které dlouho vydrží.

Recenze (2)

Recenze produktu EUBOS základní péče - čistící emulze červená 400ml

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 70 %.

Přidat recenzi produktu

(1) (1)

100 %

Skvela,super proste dokonala, pouzivam na myti obliceje a jiz po tydnu je to na pleti znat

(1) (1)

40 %

uvidí se

  • nevím ještě není vyzkoušený
  • nevím

Diskuze

Diskuze k produktu EUBOS základní péče - čistící emulze červená 400ml

Přidat nový příspěvek do diskuze