Podrobné informace

Pro prevenci a úlevu při puchýřích, pálení, bolestech vznikajících při tlaku a tření na holeních.

Informace o produktu

Výrobce: MILLET INNOVATION
Značka: EPITACT
Kód výrobku: 95094
Kód EAN: 3660396002469
Držitel rozhodnutí: MILLET INNOVATION

Pro prevenci a úlevu při puchýřích, pálení, bolestech vznikajících při tlaku a tření na holeních v oblastech, kde dochází k tlaku obuvi (lyže, snowboard, kolečkové brusle..,).

Sejměte transparentní ochrannou fólií (nepokoušejte se odlepit tkaninu). Přiložte plát na chráněnou oblast, přímo na kůži. Bez omezení jej můžete sejmout a přiložit do jiné polohy. Aby ochranná vrstva optimálně držela, je nejlepší na ni natáhnout ponožku.

Pokud by došlo k projevu kožní reakce, přestaňte výrobek používat a informujte společnost MILLET Innovation. Nepoužívejte na nechráněnou ránu. Osoby postižené arteritidou, cukrovkou, polyneuritidou, neuropatií dolních končetin nebo varikózními vředy: výrobek nikdy nepoužívejte na ránu, na malum peiforans pedis (trofická ulcerace zpravidla neurotického původu), při jeho používání chodidlo sledujte a v každém případě se poraďte se svým lékařem nebo podologem.

Gel pohlcuje tření, a proto nedochází k zahřívání kůže a vzniku puchýřů. Kontakt s kůží je velmi příjemný, ochrana se odlepí bezbolestně, a to i v ochlupených místech.

Epitelium 29 je patentovaný silikonový gel, jehož viskoelastické a mechanické vlastností se blíží kožní tkáni. Rozkládá tlaky na celou chráněnou oblast. Je samopřilnavý bez obsahu lepicí složky, což je zárukou, že nedochází ke tření na povrchu kůže.

Recenze

Recenze produktu Epitact Ochrana holeně 1ks

Diskuze

Diskuze k produktu Epitact Ochrana holeně 1ks

Přidat nový příspěvek do diskuze