Podrobné informace

Základem jsou ovesné vločky s vysokým obsahem bílkovin a minerálních látek. Pomáhá snižovat hladinu cholesterolu v krvi, působí proti rakovině tlustého střeva.

Informace o produktu

Výrobce: EMCO
Značka: EMCO
Kód výrobku: 6301
Kód EAN: 8594017140283
Držitel rozhodnutí: EMCO

Základem müsli jsou kvalitní ovesné vločky, nejhodnotnější obilovina s vyváženým poměrem rozpustné a nerozpustné vlákniny a vysokým obsahem bílkovin a minerálních látek. Ovesná vláknina působí blahodárně na naše zdraví, především pomáhá snižovat hladinu cholesterolu v krvi (díky vzácným látkám - betaglukanům) a preventivně působí proti rakovině tlustého střeva a onemocnění trávicího ústrojí. Pomáhá také při hubnutí a obezitě, neboť tlumí pocity hladu a navozuje pocit nasycenosti, proto postačí i menší porce.

Speciální úprava zapékaného müsli jej umožňuje jíst jak samostatně, tak s mlékem.

Sypané müsli je zdravější alternativa bez přidaného cukru.

Emco müsli obsahuje vždy bohatou směs ingrediencí - ovoce, oříšků, čokolády a nejkvalitnějších ovesných vloček.

Nový druh zapékaného müsli. Ovocné müsli v představuje obzvlášť příjemný způsob doplňování vlákniny,neboť vedle ovesných vloček je obohaceno o spoustu dalších hodnotných přísad, jako jsou různé druhy ovoce.Speciální úprava zapékaného műsli jej umožňuje jíst jak samostatně, tak s mlékem.

Složení:
sušené ovoce (rozinky, banán, jablka, meruňky, kokos, papaya, ananas, švestky), ovesné vločky, pšeničné vločky, cukr, rostlinný olej, extrudát (kukuřičná mouka, kukuřičná krupice, pšeničná mouka), pšeničná mouka, extrudovaná kukuřičná mouka, pšeničný škrob,kukuřičné lupínky, přírodně identické aroma.

Průměrná výživová hodnota ve 100 g:

Energetická hodnota: 1 616 kJ / 386 kcal
Bílkoviny 5,5 g
Sacharidy 61,7 g
- z toho cukry 31,5 g
Tuky 11,8 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 6,4 g
Vláknina 10,4 g
Sodík 0,03 g

Recenze

Recenze produktu EMCO Müsli křupavé s ovocem 375g

Diskuze

Diskuze k produktu EMCO Müsli křupavé s ovocem 375g

Přidat nový příspěvek do diskuze