Podrobné informace

Elmex dětská zubní pasta s amínfuotídem pro účinnou ochranu proti zubnímu kazu a elmex cvičný zubní kartáček pro mléčné zuby + dětský metr jako dárek.

Informace o produktu

Výrobce: GABA
Značka: ELMEX
Kód výrobku: 83675
Kód EAN: 8594026232122
Držitel rozhodnutí: GABA

Užití
Dětská zubní pasta elmex s aminfluoridem - speciální ochrana mléčných zubů před zubním kazem. Obsahuje nižší koncentraci fluoridu, která je vhodná i pro děti. Neobsahuje žádnou ovocnou příchuť, která by mohla děti svádět k polykání zubní pasty, velikost 50ml.

Cvičný zubní kartáček elmex - ergonomicky tvarovaná rukojeť, vyrobená z neklouzavého materiálu, malá kulatá hlava kartáčku v optimální velikostí pro dětská ústa.

Použití
Pro každodenní ústní hygienu do 6 let věku dítěte. Jakmile se objeví první zuby, rodiče by měli začít dítěti čistit zuby dětskou zubní pastou, přičemž by měli použít jen množství pasty o velikosti hrášku. Zuby by měly být čištěny do druhého roku jedenkrát denně a později dvakrát denně. Rodiče by měli dohlížet na to jak si děti zuby čistí a poté je dětem vyčistit ještě jednou. Doporučuje se používat v kombinaci s elmex cvičným zubním kartáčkem.

Dávkování
Nanést na elmex cvičný zubní kartáček dětskou zubní pastu elmex o velikosti hrášku a zuby důkladně vyčistit.

Účinné látky
Aminfuorid

Prevence
Ochrana proti zubnímu kazu.

Recenze

Recenze produktu ELMEX zubní pasta dětská 50 ml + kartáček + metr

Diskuze

Diskuze k produktu ELMEX zubní pasta dětská 50 ml + kartáček + metr

Přidat nový příspěvek do diskuze