Oblíbené položky

Úvodní strana » Péče pro krásu a osobní hygienu » Přípravky na ústní hygienu » Zubní kartáčky » Klasické zubní kartáčky

ELMEX zubní kartáček sensitive extra soft + 2 x vzorek zubní pasty

Kód výrobku: 134527

100 % 1 recenze

Zubní kartáček vyvinut speciálně pro jemné čištění obnažených zubních krčků a nadměrně citlivých zubů.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 

Doporučené alternativní produkty

Podrobné informace
Recenze (1)
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - ELMEX zubní kartáček sensitive extra soft + 2 x vzorek zubní pasty

Zubní kartáček vyvinut speciálně pro jemné čištění obnažených zubních krčků a nadměrně citlivých zubů.

Informace o produktu

Výrobce: GABA
Značka: EXTRA
Kód výrobku: 134527
Kód EAN: 8594026234867
Držitel rozhodnutí: GABA

Zubní kartáček elmex sensitive extra soft je speciálně vyvinutý pro jemné, ale účinné čištění odhalených zubních krčků či přecitlivělých zubů. Podporuje použití Stillmanovy techniky čištění, kterou zubní lékaři doporučují pacientům s odhalenými zubními krčky. Stillmanova technika čištění zubů - vlákna zubního kartáčku se apikálně pod úhlem 45° přiloží na dáseň a provádí se stírací pohyb směrem kokluzi. Indikací jsou gingivální recesy, ale je možno ji použít i u zdravého parodontu. Modifikovaná Stilmanova technika - navíc se provádí malé vibrační pohyby v krčkové oblasti.

2x denně nanést na zubní kartáček elmex sensitive extra soft zubní pastu elmex sensitive a čistit minimálně po dobu dvou minut. Doporučujeme péči doplnit o použití ústní vody elmex sensitive.

Zabraňuje vzniku zubního kazu, snižuje kazivost chrupu. Odstraňuje zubní plak.

Zánět dásní (odborně chronická gingivitida a parodontitida) je mezi hlavními onemocněními, které jsou způsobeny zubním plakem. Zánět dásní je infekce vyvolaná škodlivými bakteriemi zubního plaku - měkkého povlaku, který ulpívá na zubech a dásních. Bakterie uvolňují jedovaté látky, které dráždí dásně, činí je krvácivými, zduřelými, zarudlými a citlivými. Zánět může být v okolí jednoho nebo více zubů či celém chrupu. Při zánětu dásní ještě nedochází k narušení závěsného aparátu zubu, který drží zub v kostním lůžku. Je to stav, který lze úspěšně a bez následků vyléčit. Probíhá-li však neléčený zánět dásní příliš dlouho, často přechází v obávanou parodontitidu. Kdo trpí neléčeným chronickým zánětem dásní, dochází k tomu, že bakterie zubního plaku v souladu s pravidlem, že kapka nehloubí kámen silou, ale vytrvalostí, způsobí spolu s dalšími vlivy (zubní kámen, kouření, stres apod.) hlubší poškození. Porušuje se pak spojení zubu s kostním lůžkem a kost sama. Velmi důležité je zjistit přítomnost zánětu dásní a včas jej zastavit, nejlépe ještě před tím, než zánět postihne kostěné zubní lůžko a závěsný aparát zubu.

Základním léčebným opatřením, které má za cíl zastavit proces destrukce závěsného aparátu zubu, je dokonalé odstraňování zubního plaku a to všemi dostupnými prostředky. Dále je důležité odstranit všechny zevní škodlivé faktory a již vzniklé parodontální choboty. Nemocný by měl být proto informován o metodách zubní hygieny a jejím zásadním významu. Pro nemocného s chronickým plakem způsobeným zánětem dásní a parodontitidou se totiž péče o dokonalou ústní hygienu skutečně stává léčebnou metodou. Proto ji musí provádět o mnoho pečlivěji a intenzivněji než lidé se zdravým parodontem. V první řadě je nezbytné si pečlivě čistit zuby správnou technikou a vhodně zvoleným zubním kartáčkem, a to nejméně 2x denně vždy po dobu minimálně dvou minut. O správné technice čištění by měl být pacient instruován zubním lékařem nebo dentální hygienistkou. Při intenzivním používání ztrácí kartáček brzy účinnost, a proto je nezbytné jej po 2-3 měsících vyměnit za nový. Pozornost je nutno věnovat také mezizubním prostorům a používání speciálních mezizubních kartáčků a zubních nití.

Složení
Cca 52 kónických vláken. Tvrdost plochy vláken je 3,6 cN/mm2. Rukojeť je složena z polypropylenu (složka rukojetí, bílá), z TPE tvrdost 35, složka rukojeti, zelená),TPE (tvrdost 35, opěrka pro palec).

Recenze (1)

Recenze produktu ELMEX zubní kartáček sensitive extra soft + 2 x vzorek zubní pasty

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Diskuze

Diskuze k produktu ELMEX zubní kartáček sensitive extra soft + 2 x vzorek zubní pasty

Přidat nový příspěvek do diskuze

Zkušenosti uživatelů

Dana P.

100 % 26/10/2010

Více
 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám