Podrobné informace

Zubní pasta elmex® Junior podporuje mineralizaci nově prořezávajících se stálých zubů. Zubní kartáček elmex® Junior vhodný pro děti ve veku 6-12 let. K výrobků je přiložen praktický svačinový box.

Informace o produktu

Výrobce: GABA
Značka: ELMEX
Kód výrobku: 136516
Kód EAN: 8594026234850
Držitel rozhodnutí: GABA

Účinná prevence proti zubnímu kazu pro nový stálý chrup. Měkká vlákna jemně a účinně čistí mléčné zuby. Optimální zaoblení konců vláken zabraňuje poranění dásní.<úp>

Zubní pasta Elmex Junior byla vyvinuta švýcarskými specialisty pro děti ve věku od 6 do 12 let. Obsahuje fluorid se sníženou koncentrací 250-500ppm a je obohacena aktivní látkou aminofluorid Olaflur, jehož molekulární struktura se skládá z uhlovodíkového řetězce, aminové skupiny a iontů fluoridu. Snížené množství fluoridu přizpůsobené potřebám dětí snižuje riziko vzniku fluorózy zubní skloviny, snižuje rozpustnost zubní skloviny, podporuje demineralizaci zubní skloviny během počátečních stádií odvápnění, chrání zubní sklovinu, zabraňuje vzniku zubního kazu.

Doporučuje se používat spolu s kartáčkem Elmex interX junior, který se vyznačuje inovativními prvky v oblasti mechanické kontroly plaku. Konický tvar vláken (průměr vláken se zužuje z 0,18 mm u základny až o 0,05 mm u špičky, tím jsou vlákna uzpůsobena proti podráždění dásně). Trojúhelníkový profil u mezizubních kartáčků odpovídá tvaru mezizubních prostor. Rukojeť kartáčku má ergonomický tvar.

Použití
2x denně naneste elmex Junior zubní pastu na elmex InterX junior zubní kartáček.

Účinné látky
Aminfluorid Olaflur
Měkká vlákna se zaoblenými konci

Recenze

Recenze produktu ELMEX Junior zubní pasta 75 ml + junior kartáček + svačinový box

Diskuze

Diskuze k produktu ELMEX Junior zubní pasta 75 ml + junior kartáček + svačinový box

Přidat nový příspěvek do diskuze