Podrobné informace

Dětská zubní pasta elmex se sníženým obsahem fluoridu (500 ppm). Zubní kartáček elmex dětský je speciálně navržený pro děti ve věku 3-6 let. Přiložen praktický dětský svačinový box.

Informace o produktu

Výrobce: GABA
Značka: ELMEX
Produktová řada:
Kód výrobku: 136515
Kód EAN: 8594026234843
Držitel rozhodnutí: GABA

Účinná prevence proti zubnímu kazu pro mléčné zuby. Měkká vlákna jemně a účinně čistí mléčné zuby. Optimální zaoblení konců vláken zabraňuje poranění dásní.

Zubní pasta Elmex dětská byla vyvinuta švýcarskými specialisty pro děti ve věku do 6 let. Obsahuje antikariogenní aminfluorid Olaflur se sníženou koncentrací 250-500ppm fluoridu. Snížené množství fluoridu přizpůsobené potřebám malých dětí snižuje riziko vzniku fluorózy zubní skloviny, snižuje rozpustnost zubní skloviny, podporuje demineralizaci zubní skloviny během počátečních stádií odvápnění, chrání zubní sklovinu, zabraňuje vzniku zubního kazu u mléčných zubů. Doporučuje se používat spolu s dětským zubním kartáček Elmex, který se vyznačuje inovativními prvky v oblasti mechanické kontroly plaku.

Použití
2x denně na dětský zubní kartáček (3-6let) naneste dětskou zubní pastu elmex o velikosti hrášku. Žlutá část vláken slouží jako pomůcka pro správné odměřování zubní pasty.

Složení
Snížený obsah fluoridu (500 ppm), je obohacena aktivní látkou aminofluorid Olaflur.

Recenze

Recenze produktu ELMEX dětská zubní pasta 50 ml + kartáček + svačinový box mexík

Diskuze

Diskuze k produktu ELMEX dětská zubní pasta 50 ml + kartáček + svačinový box mexík

Přidat nový příspěvek do diskuze