Oblíbené položky

Úvodní strana » Péče pro krásu a osobní hygienu » Pleťová kosmetika » Pleťová séra a emulze

ELANCYL Liporeducteur vyhlaz.koncentr.na celul. - diskuze

Kód výrobku: 29209
zeštíhlující přípravek s chronoprogramovanou texturou, který posupně uvolňuje účinné látky, aby působily v ten nejlepší okamžik

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 

Doporučené alternativní produkty

Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - ELANCYL Liporeducteur vyhlaz.koncentr.na celul.

zeštíhlující přípravek s chronoprogramovanou texturou, který posupně uvolňuje účinné látky, aby působily v ten nejlepší okamžik

Informace o produktu

Výrobce: PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE TCHEQUIE
Značka: ELANCYL
Kód výrobku: 29209
Kód EAN: 3282779049030
Držitel rozhodnutí: PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE TCHEQUIE

ELANCYL – vyhlazující koncentrát LIPO- RÉDUCTEUR

  • První zeštíhlující přípravek s chronoprogramovanou texturou, který posupně uvolňuje účinné látky, aby působily v ten nejlepší okamžik.
  • Zeštíhlující účinek v průběhu 24 hodin.

Celulitida, která postihuje především ženy, je způsobena nerovnováhou v činnosti tukových buněk (adipocytů). Dochází ke zvýšenému ukládaní tuků a zpomalenému odbourávání, což má za následek podstatné zvýšení množství i objemu tukových buněk. Tento jev je většinou doprovázen zadržováním vody a zpomalením krevní mikrocirkulace.
Celulitida je velmi často hormonálního původu a její stav zhoršuje špatná krevní mikrocirkulace, nedostatek pohybu, rychlý přírůstek na váze, stres, dědičné vlivy a nevyvážená strava. Celulitidou mohou být postiženy ženy všech věkových kategorií, bez ohledu na tělesnou váhu. Vyskytuje se především na hýždích, stehnech, břiše pažích. Všechny živé organismy jsou řízeny svými „vnitřními hodinami“ v závislosti na čase( chronobiologie). Tyto biologické rytmy ovlivňují i činnost tukových buněk a tím i celulitidu.
Ráno dochází k přirozené podpoře lipolýzy (uvolňování tuků) a večer ke zvýšené lipogenezi (ukládání rezervních tuků). Večer se také zrychluje krevní mikrocirkulace a zlepšuje drenáž (odplavování toxinů a nahromaděné vody v tkáních).
Laboratoře Elancyl využily tyto poznatky o chronobiologii v boji proti celulitidě a vyvinuly řadu zeštíhlujících přípravků, které působí v dokonalém souladu s biorytmy tukových buněk.
Ošetřující zeštíhlující přípravky Elancyl uvolňují své účinné látky v ten nejvhodnější okamžik, aby podpořily odbourávání tuků, omezily jejich ukládání a zlepšily odplavování toxinů a nahromaděné vody.
Aby zabránily hromadění tuků, podpořily jeho odbourávání, optimalizovaly a stimulovaly krevní mikrocirkulaci, zlepšily odplavování toxinů a nahromaděné vody: laboratoře Elancyl vyvinuly Vyhlazující koncentrát Lipo-réducteur. Tento první zeštíhlující přípravek s chronoprogramovanou texturou podporuje přirozené biorytmy tukových buněk Gel s mikrokapslemi rozdílnou dobou penetrace uvolňuje postupně své účinné látky v průběhu 24 hodin vždy v okamžik, kdy lze dosáhnout maximálního účinku. Stačí pouze jediná aplikace ráno.
Okamžitě po aplikaci Vyhlazujícího koncentrátu Lipo-réducteur kofein a jeho soli podporují lipolýzu (přirozené ranní uvolňování a odbourávání tuků) a ostatní účinné látky postupně působí proti lipogenezi (večernímu ukládání tuků), aktivují krevní mikrocirkulaci a stimulují odplavování toxinů a vody.

Aplikace:
Stačí pouze jediná aplikace ráno.

Výsledek:
Úbytek v centimetrech:

  • až 2,9 cm po 14 dnech
  • až 3,7 cm po 28 dnech

Recenze

Recenze produktu ELANCYL Liporeducteur vyhlaz.koncentr.na celul.

Diskuze

Diskuze k produktu ELANCYL Liporeducteur vyhlaz.koncentr.na celul.

Přidat nový příspěvek do diskuze

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám