Podrobné informace

Masážní olej je kombinací senzitivního masážního a lubrikačního gelu a lze jej bezstarostně použít i na intimní místa partnera.

Informace o produktu

Výrobce: SCHOLL
Značka: DUREX
Kód výrobku: 87083
Kód EAN: 5038483269657
Držitel rozhodnutí: SCHOLL

Masážní olej je kombinací senzitivního masážního a lubrikačního gelu a lze jej bezstarostně použít i na intimní místa partnera. Milostná předehra i samotné milování jsou tak naplněny těmi nejsmyslnějšími zážitky, jaké si jen lze představit.

Elegantní a stylové balení nevypadá jako lubrikant, je diskrétní nekapající víčko.

Založen na vodní bázi, vhodné pro celé tělo včetně intimních partií, jemně klouže a snadno se absorbuje, hydratuje a zklidňuje pokožku, nevyvolává podráždění a nezanaechává mastné stopy, vhodná kombinace s kondomem a masážním strojkem.

Obsahuje vitamín E, účinný prostředek proti strárnutí, ochrana proti volným radikálům, vyživuje, pěstí a udržuje pružnou pokožku.

Další přednosti
krystalově průzračný a bez vůně, příjemá chuť - vhodný pro orální sex.

Tento produkt je v Evropské unii certifikován notifikovanou osobou SGS CE0120 jako zdravotnický prostředek v souladu se směrnicí 93/42/EHS o zdravotnických prostředcích, a to výhradně pro zmírnění vaginální suchosti a nepříjemných stavů v intimních partiích. Další nezdravotnická použití přisuzovaná tomuto prostředku nespadají do rámce certifikace CE a uživatelé by si měli vždy uvědomovat, že použití produktu a/nebo jeho bezpečnost nebyl pro tyto účely orgánem SCG hodnocen.

Recenze

Recenze produktu Durex Play Massage gel 2 v 1 200 ml

Diskuze

Diskuze k produktu Durex Play Massage gel 2 v 1 200 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze