Podrobné informace

Mějte hlad i kalorie pod kontrolou. Fit & Slim je plnohodnotná nízkokalorická náhrada stravy – 2 x 10 hlavních jídel.

Informace o produktu

Výrobce: CELIUS CZ s.r.o.
Značka: FIT & SLIM
Kód výrobku: 258751
Kód EAN: 8594167070294
Držitel rozhodnutí: CELIUS CZ s.r.o.

Chutný koktejl Celius Fit and Slim s příchutí čokolády a jahody s vyváženým obsahem všech hlavních složek sacharidů, tuků a bílkovin. Slouží jako snadná náhrada jednoho až dvou hlavních denních jídel. Pohodlná příprava (ve vodě nebo odtučněném mléce), vhodná jako alternativa dietních opatření bez rizika vynechání jídel.

Výhody Celius Fit and Slim

  • jednoduchá příprava bez časových nároků a vybavení
  • s detoxikačním účinkem Acai plodů a s antioxidanty
  • s obsahem vlákniny a L-karnitinu, s vitamíny a minerály
  • 20 hlavních jídel (pouze 202 kcal)

Nejdůležitější složky

Náhrada stravy předepisuje doporučené množství základních vitamínů a minerálů. Koktejl Fit and Slim obsahuje právě 23 vitamínů a minerálů v jedné porci koktejlu.

  • Jako hlavní zdroje bílkovin slouží syrovátka a sojový koncentrát. Tím je zabezpečeno kompletní a nezbytné spektrum všech aminokyselin. Více zdrojový obsah bílkovin je pro organismus přirozenější než jednosložkový zdroj bílkovin.
  • Stejně tak obsahuje je množství vlákniny ve formě guarové gumy (galaktomananu). Příznivé působení vlákniny je potřebné pro správné trávení, sytící index koktejlu stejně tak pro správnou funkci zažívacího ústrojí.
  • Tuky jsou v koktejlu Celius Fit and Slim zastoupeny ve formě zdravého slunečnicového oleje, ten obsahuje vysoký podíl nenasycených mastných kyselin ve formě triacylglycerolů. Přitom hlavní složkou těchto kyselin je kyselina linolová. Slunečnicový olej je jedním z nejzdravějších a nejdostupnějších zdrojů nenasycených mastných kyselin.
  • Antioxidanty jsou obsaženy v bobulích plodů brazilské palmy Acaí. Ta kromě antioxidantů obsahuje také proteiny, aminokyseliny vitamíny B1, B2, B3, C a E. Na každých 100 gramů připadá více než 1000 IU Vitaminu A stejně tak vysoký podíl omega 3 mastných kyselin a rostlinných sterolů, zastoupených - beta sitosterolem a campesterolem. Navíc Acaí obsahuje nezbytné minerály: sodík, vápník, hořčík, měď, zinek.

Složení

Jedna porce (48 g) obsahuje - energetická hodnota - 202 kcal, syrovátka 18,3 g, sójový protein - izolát 11 g, dextróza 1,9 g, maltodextrin 7,4 g, rostlinný olej (slunečnicový olej - kys. linolová) 3,2 g, guarová guma 1,4 g, L-karnitin tartrát 0,24 g, Acaí 4:1 Euterpe oleracea 0,2 g, sladidlo sacharin 0,02 g, aroma jahoda lesní 1,3 g, aroma jahoda zahradní 1 g, barvivo červená řepa 0,48 g

Složení - syrovátka, sójová bílkovina - izolát, glukóza, maltodextrin, rostlinný slunečnicový olej, vláknina - guarová guma, L-karnitin tartrát, Acaí 4:1 (Euterpe oleracea), sacharin, červená řepa - barvivo, retinol palmitát, cholekalciferol, alfa-tokoferol, kyselina askorbová, thiamin hydrochlorid, riboflavin hydrohlorid, nikotinamid, pyridoxin hydrochlorid, kyselina listová, kyanokobalamin, biotin, pantotenan vápenatý, uhličitan vápenatý, fosforečnan vápenatý, kalium chlorid, oxid železitý, oxid zinečnatý, oxid měďnatý, jodičnan draselný, seleničitan sodný, chlorid sodný, oxid hořečnatý, oxid manganičitý.

Návod k přípravě

  • Pro náhradu stravy přidejte 3 polévkové lžíce do sklenice (250 ml) vody, důkladně zamíchejte, protřepte nebo rozmixujte. Případný sediment je přirozenou a biologicky hodnotnou součástí výrobku! Konzumujte také!
  • Pro koktejl přidejte 2 polévkové lžíce do sklenice vody (200 ml) nebo šejkru. Důkladně zamíchejte, protřepte nebo rozmixujte. Pro snazší přípravu a jemnější konzistenci nápoje lze použit odtučněné mléko!

Další důležité informace

V průběhu dne je velmi důležité dodržovat pitný režim. Správná hydratace podporuje proces snižování nadváhy a příznivě ovlivňuje celkový zdravotní stav. Doporučujeme vypít denně nejméně dva litry nealkoholických nízkokalorických tekutin bez kofeinu. Důležitou součástí redukčního režimu je zvýšení pohybové aktivity. Zařazením fyzické aktivity do každodenního způsobu života lze rychleji dosáhnout příznivých účinků koktejlů Celius Fit and Slim a současně díky tomu i prohloubit celkovou fyzickou a duševní pohodu. Uchovávejte v suchu při teplotě do 25 °C.

Recenze (7)

Recenze produktu CELIUS duopack Fit & Slim ultra Jahoda + Čokoláda 2x480 g

Recenze od 7 uživatelů s celkovým hodnocením 78 %.

Přidat recenzi produktu

(3) (2)

40 %

(3) (1)

80 %

(1) (3)

100 %

(3) (2)

100 %

(2) (3)

100 %

(2) (3)

60 %

Sice dobrá cena, ale chuťově nic moc a dlouho nezasytí. vhodné spíš jako svačina a ne hlavní jídlo.

(2) (2)

60 %

Diskuze (1)

Diskuze k produktu CELIUS duopack Fit & Slim ultra Jahoda + Čokoláda 2x480 g

Přidat nový příspěvek do diskuze

(1) (3) (0) 09/06/2014

Alla V. - Cukrovka

Chtěla bych se poradit, je vhodné tento nápoj konzumovat při redukční dietě, ale zároveň když mám cukrovku? Děkují, Anna

Vstoupit do diskuze