Úvodní strana » Důležité upozornění

Důležité upozornění

Vážení zákazníci,

máme pro vás DOBROU zprávu!

Úsilí našich týmů ve skladu a logistice, které jely na maximum nejen v pracovních dnech, ale i o víkendech se vyplatilo a situace se začíná opět vracet do normálu.

Co to znamená? 

Situace se mění každý den, proto vám všechny změny a informace týkající se vašich objednávek na Lékárna.cz nabízíme na tomto místě a budeme je aktualizovat podle vývoje, abyste vždycky věděli, co od nás můžete čekat.

Děkujeme Vám za pochopení a ujišťujeme vás, že pro Vaši spokojenost děláme maximum.

Expedice zásilek

Jedeme na 200 %, abyste svou objednávku dostali včas, nicméně aktuální zdržení v expedici zásilek je 2 dny.

Co děláme, abychom zvládli nápor vašich objednávek

  • od 17.3. jsme zavedli v distribučním centru dvousměnný provoz (6-14 a 14,30 - 21 hod.) a stále nabíráme další brigádníky
  • pokud by se ukázalo, že ani dvě směny k odbavení objednávek nestačí, budou jako posily povoláni i ostatní zaměstnanci společnosti

Co děláme, abychom zabezpečili hygienické standardy

  • při vchodu do distribučního centra je všem pracovníkům měřena teplota,
  • po odchodu první směny  je celé pracoviště vydezinfikováno,
  • úklid provádíme několikrát denně,
  • pracovníci obou směn se spolu vůbec nesetkají
  • pracovníci distribučního centra nosí ochranné pomůcky 
  • všechen personál vybavujeme dezinfekčním gelem a respirátory

Dočasně nedostupný sortiment

Každý den se situace v našich skladech mění - poptávka převyšuje možnosti dodavatelů, u jednotlivých produktů vždy vidíte, zda máme vámi požadované zboží na skladě a jak rychle jsme schopni ho dodat. Mějte prosím pochopení, že v aktuální situaci nejsme schopni vyhovět tak, jak byste zrovna potřebovali. 

Navzdory našemu velkému úsilí se skladová dostupnost velmi dynamicky mění. V těchto případech musíme, bohužel, přistoupit ke stornu nedostupných produktů ve vašich objednávkách a odbavit objednávku s těmi produkty, které k dispozici jsou. Děkujeme za pochopení. 

Doufáme však, že v následujících dnech se situace zlepší a vy na našich stránkách uvidíte plnou nabídku zboží tak, jak jste byli zvyklí před opatřeními souvisejícími s koronavirem.

Platební změny

Vláda ČR v souvislosti s omezováním šíření nákazy coronavirem dne 16.3. 2020 doporučila zaměstnavatelům využívat z hygienických důvodů přednostně bezhotovostní platební styk, stejně tak osobám zajišťujícím služby  omezit přímý kontakt se zákazníky. Lékárna.cz je zodpovědná firma a rozhodla se respektovat toto doporučení, dočasně tedy upřednostňuje bezhotovostní platby (platba dobírkou do odvolání není možná).

Změny v dopravě

Co je dobré vědět


Děkujeme za pochopení.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám