Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

herbadent

DUCRAY Neoptide 3x30ml proti úbytku vlasů

akceDUCRAY Neoptide 3x30ml proti úbytku vlasů
Neoptide je roztok proti chronickému úbytku vlasů. Více informací
Kód výrobku: 187765
Běžná cena: 2.435 Kč (ušetříte: 995 Kč = 41 %)
Cena s DPH: 1 440 Kč
Dostupnost: do 5 dnů
Odešleme ze skladu: Pátek 28.10.2016
Přidat do oblíbených
ks
29 Kč za všechny druhy dopravy!
Doprava zdarma od 1500 Kč

Podrobný popis výrobku DUCRAY Neoptide 3x30ml proti úbytku vlasů

Růst a obměna vlasů jsou řízeny aktivitou vlasových folikulů. Život vlasu je sledem fází, během kterých vlas roste, žije, oslabuje se a opuští svoje místo. Každý folikul je schopen poskytnout základ asi 20-25 vlasům. U chronické alopecie se zkracuje růstová fáze vlasu. Průměr a délka vlasů na konci jejich růstového cyklu klesá. U žen růst vlasů postupně slábne na temeni (střed pěšinky), zatímco přední vlasová linka zůstává nedotčená. Chronická alopecie se začíná rozšiřovat s celkovou redukcí hustoty vlasů.

Životní cyklus vlasů má 3 fáze: nejdůležitější růstová (anagenní, obnovovací) fáze - buňky folikulu se aktivně množí 3-5 let, krátká klidová (katagenní) fáze - ustává množení 2-3 týdny.

NEOPTIDE roztok proti ztrátě vlasového porostu účinkuje především na vlasový folikul a stimuluje růstovou fázi Tetra - peptid koncentrát (spojení aminokyselin) podporuje růst vlasů a znatelně prodlužuje růstovou fázi vlasů. Vlasový folikul je stimulován aktivaci kožní mikrocirkulace a výrazně se zlepšuje růst vlasů.

Spojením dalších aktivních přísad ( Neoruscín, Nicotinamid a GP4G) je podporována výživa vlasového folikulu a buňkám jsou dodány aktivní energetické látky nezbytné pro růst vlasů.

Všechny vlasy jsou takto stimulovány, ztráta vlasů pomalu klesá a vlasy začínají být posílené.
Neoptide se lehce a snadno vstřebává a umožňuje denní použití bez maštění vlasů

Návod k použití: 1 x denně naneste 1 ml roztoku NEOPTIDE, nejlépe večer, přímo na suchou vlasovou pokožku (I ml = 12 dávek aplikátorem). Lehce promasírujte, aby se přípravek dobře vstřebal. Následně 2 hodiny po aplikaci neumývejte vlasy šamponem. Jedno balení vystačí na tříměsíční kůru (1 lahvička spreje na 1 měsíc).

1 x denně naneste 1 ml roztoku NEOPTIDE, nejlépe večer, přímo na suchou vlasovou pokožku (1 ml= 12 dávek aplikátorem).

Potřebujete odbornou radu?
Zeptejte se lékárníka

PharmDr. Pavel Škvor, MBA
466 444 233

Po - Pá 8 - 17 h
lekarnik@lekarna.cz

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz