Podrobné informace

Neoptide je roztok proti chronickému úbytku vlasů.

Informace o produktu

Výrobce: PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE TCHEQUIE
Značka: DUCRAY
Kód výrobku: 187765
Kód EAN: 3282779242080
Držitel rozhodnutí: PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE TCHEQUIE

Růst a obměna vlasů jsou řízeny aktivitou vlasových folikulů. Život vlasu je sledem fází, během kterých vlas roste, žije, oslabuje se a opuští svoje místo. Každý folikul je schopen poskytnout základ asi 20-25 vlasům. U chronické alopecie se zkracuje růstová fáze vlasu. Průměr a délka vlasů na konci jejich růstového cyklu klesá. U žen růst vlasů postupně slábne na temeni (střed pěšinky), zatímco přední vlasová linka zůstává nedotčená. Chronická alopecie se začíná rozšiřovat s celkovou redukcí hustoty vlasů.

Životní cyklus vlasů má 3 fáze: nejdůležitější růstová (anagenní, obnovovací) fáze - buňky folikulu se aktivně množí 3-5 let, krátká klidová (katagenní) fáze - ustává množení 2-3 týdny.

NEOPTIDE roztok proti ztrátě vlasového porostu účinkuje především na vlasový folikul a stimuluje růstovou fázi Tetra - peptid koncentrát (spojení aminokyselin) podporuje růst vlasů a znatelně prodlužuje růstovou fázi vlasů. Vlasový folikul je stimulován aktivaci kožní mikrocirkulace a výrazně se zlepšuje růst vlasů.

Spojením dalších aktivních přísad ( Neoruscín, Nicotinamid a GP4G) je podporována výživa vlasového folikulu a buňkám jsou dodány aktivní energetické látky nezbytné pro růst vlasů.

Všechny vlasy jsou takto stimulovány, ztráta vlasů pomalu klesá a vlasy začínají být posílené.
Neoptide se lehce a snadno vstřebává a umožňuje denní použití bez maštění vlasů

Návod k použití: 1 x denně naneste 1 ml roztoku NEOPTIDE, nejlépe večer, přímo na suchou vlasovou pokožku (I ml = 12 dávek aplikátorem). Lehce promasírujte, aby se přípravek dobře vstřebal. Následně 2 hodiny po aplikaci neumývejte vlasy šamponem. Jedno balení vystačí na tříměsíční kůru (1 lahvička spreje na 1 měsíc).

1 x denně naneste 1 ml roztoku NEOPTIDE, nejlépe večer, přímo na suchou vlasovou pokožku (1 ml= 12 dávek aplikátorem).

Recenze

Recenze produktu DUCRAY Neoptide 3x30ml proti úbytku vlasů

Diskuze

Diskuze k produktu DUCRAY Neoptide 3x30ml proti úbytku vlasů

Přidat nový příspěvek do diskuze