Podrobné informace

Odčervovací tablety. Proti plochým a oblým červům napadajícím střevní trakt koček.

Informace o produktu

Výrobce: BAYER
Značka: DRONTAL
Kód výrobku: 74766
Kód EAN: 4007221002468
Držitel rozhodnutí: BAYER

Proti plochým a oblým červům napadajícím střevní trakt koček.

Drontal junior a Drontal pro kočky jsou pouze na předpis veterinárního lékaře, ten Vám poradí i s dávkováním a odčervovacím schématem.

Odčervujte Pravidelně Vašeho psa i kočku!

Vašeho miláčka trápí různí parazité, o kterých často nemusíte mít ani tušení. Při slabém nakažení se pes i kočka s nimi dokáže vypořádat a působí zdravě. Imunitní systém zvířat ale přesto s parazity bojuje a jedním z důsledků parazitární invaze může být nedostatečná odezva na vakcinaci. Kromě toho jsou někteří parazité přenosní i na člověka a nejčastěji se nakazí děti.

JAK SE může nakazit člověk?
Vajíčka a larvy parazitů se nacházejí prakticky kdekoliv ve venkovním prostředí. Vajíčka jsou navíc velice odolná a v prostředí mohou přežívat a být infekce schopné i po několik let. Napadení člověka může proběhnout bezpříznakově, s mírnými zažívacími obtížemi, kožními změnami, ale taky oslepnutím a občas až úmrtím pacienta. Závisí to na druhu parazita, intenzitě napadení a stavu imunitního systému i věku člověka.

Nejlepším a nejčastějším kandidátem pro nakažení jsou dětí, které jsou v těsném kontaktu se zvířetem, hrají si na písku, dávají si ruce do pusy, a takto přicházejí do kontaktu s vajíčky parazitů. Larvy měchovců můžou taky aktivně pronikat přes kůži, třeba při chůzi na boso. U dospělých lidí se zvýšené riziko většinou týká pouze imunitně oslabených jedinců. Proto firma Bayer vyvinula účinné přípravky k odčervení Vašich psů a koček a tím nepřímo chrání i Vás.

Pravidelné odčervování 4 x za rok ochrání nejen zdraví Vašeho čtyřnohého přítele ale také zdraví dětí!

Recenze

Recenze produktu Drontal a.u.v. tbl. 20

Diskuze

Diskuze k produktu Drontal a.u.v. tbl. 20

Přidat nový příspěvek do diskuze