Lékárna.cz

Drogerie a úklid

Připravte domácnost na příchod zimy podzimním úklidem! Uložte do skříní letní oblečení a vytáhněte teplejší variantu pro chladnější rána, zbavte se prošlé kosmetiky, vyluxujte koberce, vytřete podlahu a umyjte okna - budete tak mít náskok a předvánočním úklidem pak nestrávíte tolik času. Připravili jsme pro vás širokou nabídku drogerie, včetně ekodrogerie a úklidových prostředků, které vám s podzimním úklidem pomohou.

ARIEL Výhodná nabídka

Prací kapsle, prací prášek, tekutý prací gel s extra cashbackem navíc!

Produktová nabídka

od 379 Kč -5 %

ECOVER Akční ceny

Firma ECOVER byla založena v roce 1980 Fransem Bogaertsem a skupinou vědců, kterým se říká eko pionýři. Vznikla na malé zahradě ukryté v malém belgickém zemědělském městečku. Původním cílem bylo vymyslet takové čisticí produkty, které nebudou obsahovat fosfáty, a přispějí tak k redukci dopadu čisticích složek na životní prostředí. Záměr se podařil a firma ECOVER je dnes světovým pojmem a synonymem ekologické drogerie. ECOVER byl první na světě, kdo představil bezfosfátový prací prostředek. Fosfáty jsou jinak zcela běžné přísady nejen do pracích prostředků, ale také do přípravků na umývání nádobí. Tento jejich produkt si zanedlouho našel cestu do obchodů napříč celou Evropě. Výrobky ECOVER jsou vyrobené na rostlinné a minerální bázi. Jsou tak ekologické, rozložitelné v přírodě, mají minimální toxicitu, navíc nedráždí pokožku a jsou vhodné i pro alergiky a osoby s citlivou kůží.

Značka

od 79 Kč

DUCK Akční ceny

Tekuté čističe WC s různými vůněmi a gelové disky vyčistí Vaší toaletu a velmi spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem.

Značka

od 82 Kč

PRONTO Akční ceny

Spreje proti prachu, prachovky, mýdlové čističe, čističe a leštěnky na dřevo i multifunkční čističe.

Značka

od 89 Kč

JAR Sensitive Lemon 450 ml

Na mastnotu a nečistoty s Jarem... Tento léty ověřený mycí prostředek vás v záplavě nádobí nenechá ve štychu.

Skladem

59 Kč

SANYTOL Výhodná nabídka

Dezinfekční čističe na podlahy i prádlo, do kuchyně i koupelny, osvěžovače vzduchu, čističe pračky - vše pro čistou domácnost.

Produktová nabídka

od 82 Kč

BREF

BREF WC čistič, expert na čištění toalet, poskytuje několik řešení pro ulehčení vašeho života v oblasti čistoty a svěžesti toalety. Od roku 1968, kdy byl uveden na trh první WC blok, BREF nikdy nepřestal inovovat a vytvářet nové standardy na trhu čištění a osvěžování toalet. BREF WC čističe bojují proti největším problémům při čištění toalet a nabízí různá řešení v boji proti korozi, vodnímu kameni, skvrnám a špíně. BREF WC bloky napomáhají udržet vaší toaletu svěží a čistou mezi hloubkovým čištěním až po dobu 4 týdnů. Díky BREF existuje snazší cesta k čisté a svěží toaletě.

Značka

od 76 Kč -21 %

VILEDA Úklidové soupravy

Ploché i třásňové mopy s kbelíky se ždímacími koši, ale také vysavače na okna pro pohodlné mytí a čištění celé domácnosti.

Produktová nabídka

od 169 Kč

LENOR Akční ceny

Vyzkoušejte kapsle nebo tekuté prací prostředky pro čisté a voňavé prádlo. Čistota domova je půl zdraví.

Produktová nabídka

od 95 Kč -1 %

MR.PROPER Akční nabídka

Hygienické čističe, odmašťovací čističe a antibakteriální spreje.

Produktová nabídka

od 106 Kč

AMBI PUR nabídka

Osvěžovače vzduchu ve spreji i do el. zásuvky provoní byt a odstraní nežádoucí pachy.

Produktová nabídka

od 109 Kč

JAR Výhodná nabídka

Multipacky tablet do myčky za super cenu + cashback navíc!

Produktová nabídka

od 55 Kč

ALLNATURE drogerie

Kyselina citronová a jedlá soda ve výhodných baleních a přírodní esenciální oleje pro osvěžení domácnosti.

Produktová nabídka

od 44 Kč -5 %

METHOD Úklidové prostředky

Oblíbené ekologické čističe na podlahu, okna, kuchyně, koupelny, nádobí na rostlinné bázi.

Produktová nabídka

od 72 Kč -6 %

AJAX

Mít čistý a voňavý domov bez bakterií nemusí být nesplnitelným snem! První čisticí prostředky AJAX byly uvedeny na trh ve 40. letech 20. století. Společnost Colgate-Palmolive nám pod značkou AJAX přináší mnoho produktů vhodných pro péči o domácnost. V nabídce značky AJAX naleznete nejen univerzální čistící prostředky, ale i čističe oken, koupelnové čističe, mycí prostředky na nádobí a prášky na čištění či tekutý čističe ve spreji.

Značka

od 69 Kč -4 %

ECOEGG Akční ceny

Vajíčko na praní poslouží dlouhá léta, stačí do něj doplňovat minerální perly. Praní se tak obejde bez dráždivých látek, bohužel naprosto běžných v konvenčních prostředcích. Ecoegg proto náramně svědčí především domácnostem s ekzematiky, alergiky nebo malými dětmi. Ostatně, všechny jejich přípravky jsou ke zdraví člověka tak šetrné, že je cenou Allergy Friendly Product ověnčila i uznávaná organizace Allergy UK. A když už jsme u těch vyznamenání, za řeč stojí i to pod záštitou samotné britské královny z roku 2016, které se nazývá Queen’s Award for Enterprise for Innovation a jde o vysoce ceněné uznání v oblasti inovací. V roce 2020 pak jejich unikátní produkty ocenila i nezávislá organizace The Grocer, a to cenou New Product Award...

Značka

od 159 Kč -5 %

FROSCH

V roce 1986 se nově vytvořená značka FROSCH stala malým, zeleným průkopníkem na poli čistících výrobků přátelských k životnímu prostředí. Značka vznikla spojením nadšení a vysokého zájmu zákazníků. Ekologicky zaměřené výrobky měly velký úspěch. Jsou založeny na osvědčených ingrediencích a přírodních domácích prostředcích s vysokou mírou odbouratelnosti v přírodě, které FROSCH používá nepřetržitě od svého vzniku.

Značka

od 72 Kč

SWIRL

Antibakteriální sáčky na odpad, zatahovací pytle s elastickým lemem na kancelářský i domovní odpad - pevné, s uchy i s vůní.

Značka

od 62 Kč

KÄRCHER

Značka Kärcher je světovým lídrem v oblasti vysokotlakých čističů a profesionálních čisticích zařízení. Byla založena v roce 1935 Alfredem Kärcherem a od té doby se stala synonymem pro vysokou kvalitu, inovativní technologie a účinnost ve světě čištění. Firma Kärcher nabízí širokou škálu produktů, včetně vysokotlakých čističů, parních čističů, podlahových čističů, vysavačů a dalších čisticích zařízení pro domácnosti, profesionální použití a průmysl.

Značka

od 1 699 Kč

LAUBEN Vysavače se slevou 20 % navíc

Robotické a tyčové vysavače a příslušenství Lauben.

Produktová nabídka

od 349 Kč

SWIFFER

Vše pro čistou podlahu a nábytek - prachovky, hadry na podlahu, úklidové sety.

Značka

od 80 Kč -1 %

CLIN

CLIN - expert na lesklá okna a skleněné plochy v domácnosti bez šmouh a bez vyčerpávajícího leštění! CLIN je expertem na dokonale čistá okna beze šmouh. Jeho výjimečná receptura s alkoholem poskytuje oknům zářivý lesk beze šmouh i bez náročného leštění. Unikátní rozprašovač podporuje nejen funkci spreje, ale i funkci pěny, díky čemuž odstraňuje i odolnou špínu. CLIN uspokojuje různé potřeby zákazníků v oblasti vůně (citron, jablko, ocet), typů a velikosti balení (spreje, náhradní balení,squeezy), jako i specializaci produktů (univerzální, proti zamlžení, okna a rámy nebo varianty na více povrchů). CLIN je lídrem na trhu čisticích prostředků na okna ve střední a východní Evropě.

Značka

od 65 Kč

SOMAT

Objevte naše účinné produkty, inspirujte se naší iniciativou a naučte se jak udělat z mytí nádobí zábavu.

Značka

od 82 Kč -2 %

CERESIT STOP

CERESIT STOP vlhkosti účinně bojuje proti nadměrné vlhkosti a zápachu v podobě absorpčních sáčků a tablet.

Značka

od 119 Kč -6 %

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.