Podrobné informace

obsahuje kombinaci osvěžujících výtažků z okurky s extraktem zklidňujícího zeleného čaje

Informace o produktu

Výrobce: UNILEVER
Značka: DOVE
Kód výrobku: 53627
Kód EAN: 8712561538077
Držitel rozhodnutí: UNILEVER

Dove krémová tableta svěží dotek (Fresch Touch Cream Bar) 100g

Nová krémová tableta svěží dotek obsahuje kombinaci osvěžujících výtažků z okurky s extraktem zklidňujícího zeleného čaje a samozřejmě 1/4 hydratačního krému. Dove svěží dotek vám dodá nejen pocit dokonalého vzhledu, ale i novu energii a skvělý pocit ze sebe samé. Dove krémová tableta svěží dotek dodá vaší pokožce nezbytnou hydrataci a osvěží nejen vaše tělo, ale i vaše smysly.

Základem řady Dove svěží dotek jsou výtažky ze dvou rostlin – zeleného čaje a okurky.

Proč byly vybrány právě tyto dvě přísady?

Příjemná vůně zeleného čaje uvolňuje napětí a stres, a tak působí velmi pozitivně mimo jiné i na omlazení pokožky. Kromě jiného jsou výtažky ze zeleného čaje také účinnou prevencí proti poškození kůže slunečním zářením. Výtažky ze zeleného čaje působí navíc protizánětlivě a potlačují zarudlost pokožky.

Pozitivní působení zeleného čaje doplňují v přípravcích Dove svěží dotek ještě výtažky ze zelené okurky. Každá z nás jistě aspoň jednou vyzkoušela domácí okurkový obklad z čerstvě nakrájené zelené okurky na opuchlá víčka nebo unavenou pleť. Osvěžení je zaručené, i když možná trošku nepohodlné. Mnohem praktičtější je použití moderních kosmetických přípravků, které obsahují výtažky z okurky, a tedy zaručují i stejně osvěžující a chladivý pocit.

Balení: 100 g

Recenze (2)

Recenze produktu DOVE krémová tableta Svěží dotek 100 g

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(8) (7)

100 %

účinek za rozumnou cenu

(9) (7)

100 %

Z mých zkušeností naprosto nejlepší mýdlo, které jsem si kdy koupila. Je nejlepší ve kvalitě, atraktivní obal,je možnost výběru vůní a všechny jsou velmi příjemné. Vyživuje a a´t už si vyberete které chcete z mýdel od Dove, vždy budete naprosto spokojena s kvalitou a tím, že toto mýdlo je naprosto nejlepší kvalitou i zpracováním, nealergenní a lze ho používat denně a to i celočně a naprosto bez problémů. Místo sprchového gelu je naprosto ideální a bezproblémů ho plnohodnotně nahradí a v monha ohledech i předčí.Cena odpovídá kvalitě. Je přiměřená a navíc ten pocit péče, svěžesti a čistoty stojí za to a rozhodně se Vám koupě tohoto mýdla vyplatí a určitě nebudete litovat, že jste si právě toto mýdlo zakoupili. Jsem s ním naprosto spokojena a ráda koupím zas.

  • -kvalitní mýdlo- jemná vůně okurek- svěží- hodně pění- vyživuje- vhodné na každodenní použití celoročně- hezky zabaleno
  • -cena vyšší než u mýdel jiných značek.

Diskuze

Diskuze k produktu DOVE krémová tableta Svěží dotek 100 g

Přidat nový příspěvek do diskuze