Moje srdcovky

Úvodní strana » Domácnost a zvířata » Chovatelské potřeby » Domácí zvířata

Chovatelské potřeby pro domácí zvířata

Domácí zvíře, zvířecí společník či domácí mazlíček je zvíře chované především pro lidskou společnost nebo ochranu, na rozdíl od zvířat určených na práci a sport, hospodářských zvířat, laboratorních zvířat, které se chovají především pro výkon, zemědělský význam nebo výzkum. Nejpopulárnější domácí zvířata jsou proslulá pro jejich vystupování, věrnost a hravost.

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Chovatelské potřeby pro domácí zvířata - detailní popis

Domácí zvířata obyčejně zajišťují jejich majiteli fyzické a emocionální výhody. Procházka se psem dokáže poskytnout, jak člověku, tak zvířeti, cvičení, čerstvý vzduch a společenskou interakci. Domácí zvířata umí poskytnout společnost starším lidem, kteří nemají přiměřené sociální interakce s ostatními lidmi. Existuje i lékařsky schválená třída terapie za pomoci zvířat, tzv. animoterapie, nejvíce za pomoci psů, koček či koní, kteří jsou bráni na návštěvy k postiženým lidem. Zvířecí terapie využívá trénovaná zvířata a psovodiče k dosažení fyzických, společenských, poznávacích a emocionálních cílů s pacienty.

Nejpopulárnější domácí zvířata jsou především psi a kočky, ale lidé také chovají domácí králíky, fretky; ale také hlodavce jako jsou pískomilové, krečci, činčily, krysy a morčata; ptáky jako jsou kanárci, andulky a papoušci; plazy jako jsou želvy, ještěrky a hadi; vodní zvířata jako jsou ryby a žáby; členovce jako jsou tarantule a kraby poustevníky.

Lékárna.cz nabízí chovatelské potřeby pro domácí zvířata

Na Lékárna.cz můžete pořídit tyto chovatelské potřeby pro domácí zvířata:

  • vitamíny pro domácí zvířata - každé domácí zvíře může začít trpět nějakými nepříjemnostmi, které lze zahnat pouhým podáváním vitaminů a doplňků pro domácí zvířata.
  • kosmetika pro domácí zvířata - v nabídce naleznete spreje proti kanibalismu pro prasata a drůbež, na hojení ran, kožní spreje s desinfekčním účinkem.
Cena (Kč)

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám