Podrobné informace

Doliva dárkové balení s Doliva olivovým sprchovým gelem Fitness a Doliva olivovým balzámem na ruce.

Informace o produktu

Výrobce: DR.THEISS
Značka: FITNESS BAR
Kód výrobku: 114451
Kód EAN: 4025612624518
Držitel rozhodnutí: DR.THEISS

Užití
Oba přípravky se používají na suchou a citlivou pleť pro její zvláčnění a zjemnění. Sprchový gel Fitness s masážními perlami naplněnými extra panenským olivovým olejem - nová forma gelu s masážními perlami, které postupným rozpadáním příjemně masírují pokožku, prokrvují ji a vyživují uvolněným olivovým olejem. Panthenol chrání kůži před vysoušením.

Doliva olivový balzám na ruce: Extra panenský olivový olej a cenný jojobový olej chrání pokožku rukou před vysoušením. Drsné, suché ruce potřebují speciální péči. Krém jim poskytuje a dodává vlhkost, zjemňuje a vyhlazuje.

Aplikace
Balzám na ruce používat několikrát denně. Fitness gel při každém sprchování.

Účinné látky
Olea Europaea
Jojoba
Panthenol

Olivový olej
Olivový olej má vysoký podíl (až 80 %) jednoduchých nenasycených mastných kyselin a patří k nejzdravějším olejům. Olivový olej extra vergine s obsahem přírodního vitamínu E a fenolických látek jako jsou jednoduché fenoly oleuropein a flavonoidy, má vysoký antioxidační účinek. Vysoce ceněný olej je z tohoto důvodu ideální k výrobě kosmetiky pro péči o pokožku. Japonští vědci došli v jedné své studii k senzačnímu závěru: zevní používání olivového oleje má velice kladný vliv na strukturu pokožky.

Recenze

Recenze produktu Doliva dárkový balíček Fitness gel+balzám ruce

Diskuze

Diskuze k produktu Doliva dárkový balíček Fitness gel+balzám ruce

Přidat nový příspěvek do diskuze