Úvodní strana Krása a hygiena Ústní hygiena Zubní kartáčky Elektrické kartáčky Dobíjecí zubní kartáčky

Dobíjecí zubní kartáčky PHILIPS SONICARE

Dobíjecí zubní kartáčky se staly velmi oblíbeným pomocníkem ústní hygieny. Dnešní elektrické kartáčky na zuby nabízí nejen perfektní a zároveň šetrné čištění, ale také řadu komfortních funkcí. Dobíjecí zubní kartáčky vám pomůžou s precizním vyčištěním fixních rovnátek.

philips sonicare

Dobíjecí zubní kartáčky - detailní popis

Na Lékárna.cz můžete vybírat dobíjecí zubní kartáčky známých značek

Lékárna.cz nabízí náhradní dobíjecí zubní kartáčky značky:

  • Braun Oral-B - štětiny kartáčku oscilují dovnitř a ven, aby důkladně obklopily každý zub a odstranily plak. Pulzy naruší strukturu usazeného plaku a rotační pohyb jej pak snadněji odstraní. Zároveň kartáček pracuje šetrně, proto nepoškozuje zuby ani dásně.
  • Philips Sonicare  - patentovaná sonická technologie zubního kartáčku pracuje dynamicky, ale zároveň šetrně, proto odstraní všechny nečistoty.
  • Sencor - elektrický zubní kartáček dokáže odstanit několika násobně lépe plak než při běžném čištění.
  • Megasmile - bílé zuby díky patentované technologii aktivního uhlí! Hlavice kartáčku čistí částicemi aktivního uhlí a posiluje tak bělící účinek.

Doplňkové zboží

Protože naše nabídka je opravdu široká, nezapomněli jsme ani další pomůcky, potřebné k číštění zubů. Základem je zubní pasta, která vám pomůže řešit některé problémy se zuby. Kloktání ústní vodou bývá nejoblíbenější fází čistění zubů a mezizubní péče je také velmi důležitou částí ústní hygieny.

TIP! Siwak nebo také Miswak je 100% přírodní zubní kartáček vytvořený z kořene stromu Salvadora perská. Efektivně pomáhá při péči o zuby a ústní dutinu.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka