Oblíbené položky

Úvodní strana » Péče pro krásu a osobní hygienu » Přípravky proti hmyzu » Repelenty

Diffusil repelent PLUS na oděvy 150ml - diskuze

Kód výrobku: 114548
Vysoce účinný repelentní přípravek. Zejména vhodný proti klíšťatům.Speciální repelentní přípravek určený k ochraně proti klíšťatům. Je určen pro aplikaci na oděv.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 

Doporučené alternativní produkty

Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - Diffusil repelent PLUS na oděvy 150ml

Vysoce účinný repelentní přípravek. Zejména vhodný proti klíšťatům.Speciální repelentní přípravek určený k ochraně proti klíšťatům. Je určen pro aplikaci na oděv.

Informace o produktu

Výrobce: LYBAR
Značka: DIFFUSIL
Kód výrobku: 114548
Kód EAN: 8590005753060
Držitel rozhodnutí: LYBAR

Vysoce účinný roztok s repelentními účinky na pokožku a vlasy. Účinnost přípravku trvá na pokožce až 10 hodin, nebo do umytí. Na oděvu a obuvi 1-3 dny. DIFFUSIL Repelent spray je roztok s repelentními účinky. Odpuzuje a hubí klíšťata, komáry, ovády a muchničky. Při použití proti klíšťatům je nutné preventivně ošetřit celý povrch pokožky, oděvu a obuvi. Účinnost přípravku na oděvu a obuvi je 1 - 3 dny nebo do vyprání.

Spolehlivě nejen odpuzuje, ale také hubí klíšťata. Nové složení zaručuje vysoký a dlouhotrvající účinek na oděvu. Jemně parfémovaný. Obsahuje perimethrinem.

Použití:
Před použitím protřepejte. Aplikujte pravidelnými nástřiky ze vzdálenosti asi 30 cm na nekrytá místa pokožky, včetně obličeje a vlasů. Po té přípravek dlaní rozetřete.

V současné době akciová společnost Lybar vyrábí na 80 různých produktů v pěti základních výrobkových řadách či skupinách. Akciová společnost LYBAR zaujímá vedoucí postavení na trhu České republiky a Slovenska s výrobky v tlakovém balení – spreji a aerosoly. Je držitelem ISO 9001. Velký důraz klade na ekologii, kvalitu a bezpečnost práce. Orientaci na zlepšení kvality životního prostředí dokládají první ekologicky plněné výrobky již z konce sedmdesátých let a od roku 1993 přechod na zcela bezfreonovou výrobu. Lybar, a.s. je členem v Českém aerosolovém sdružení (ČAS), dále v European Aerosol Federation (FEA). Lybar,a.s. je členem Sdružení pracovníků dezinfekce, dezinsekce, deratizace ČR a evropské konfederace CEPA - Confederation of European Pest Control Associations pro rok 2009

Recenze

Recenze produktu Diffusil repelent PLUS na oděvy 150ml

Diskuze

Diskuze k produktu Diffusil repelent PLUS na oděvy 150ml

Přidat nový příspěvek do diskuze

Štítky

Repelenty

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám