Podrobné informace

Tato emulze regeneruje pokožku a udržuje její biologické a funkční vlastnosti, blahodárně působí na stěny drobných cév zásobujících kůži.

Informace o produktu

Výrobce: IREL S.R.O.
Značka: DIA
Produktová řada: Dia emulze
Kód výrobku: 31423
Kód EAN: 8595194602069
Držitel rozhodnutí: IREL S.R.O.

Tato emulze regeneruje pokožku a udržuje její biologické a funkční vlastnosti, blahodárně působí na stěny drobných cév zásobujících kůži. Je učena hlavně pro masáže v různých lokalizacích. Hlavní účinné látky: Vitamin E, Alcloxa, Panthenol, Výtažek z kaštanu

Použití: emulze se nanáší způsobem masáže dle potřeby 1 - 2 x denně. Pro úplný účinek tento prostředek důkladně vmasírujte do pokožky na bércích, kolem kotníků a prstů u nohy.

Tato řada výrobků jemné kosmetiky je určena pro osoby s citlivou a velmi citlivou pokožkou. Přípravky jsou vhodné zejména pro jedince trpící atopickým ekzémem, cukrovkou (diabetem), kožními záněty (dermatitidami), alergickými projevy, ale i pro lidi s vysušenou kůží, kterou trpí zejména starší osoby. V řadě DIA emulze jsou obsaženy přípravky na mytí, regeneraci a revitalizaci pokožky. Společnou vlastností všech přípravků je jejich nedráždivost, jemnost při použití a zanechání příjemného pocitu na kůži po jejich aplikaci. Účinek přípravků řady DIA emulze působí dlouhodobě po jejich použití a pokožka je tak chráněna do doby dalšího ošetření. Optimálního výsledku je dosaženo při pravidelném používání přípravků, zvláště v případě těžšího poškození pokožky závažnými onemocněními.Řada přípravků DIA emulze je určena k ošetření celého povrchu těla, a to včetně intimních partií. Je jimi však možno ošetřovat místně jen problematická místa, jakými jsou zejména paže, chodidla, lýtkové části nohou a oblast krku a dekoltu. Používáním přípravků řady DIA emulze dochází k obnovení rovnováhy v kůži a tím i dosažení její plné ochranné funkce.

Recenze (2)

Recenze produktu DIA Emulze tonizující 100 ml

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 60 %.

Přidat recenzi produktu

(1) (2)

100 %

Vynikající poměr ceny k užitku výrobku

  • perfektní účinek, krásně voní

(2) (1)

20 %

Diskuze

Diskuze k produktu DIA Emulze tonizující 100 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze