Podrobné informace

Značka Libresse je výsledkem moderního vývoje výrobků pro dámskou hygienu.

Informace o produktu

Výrobce: SCA HYGIENE PRODUCTS S.R.O.
Značka: LIBRESSE
Kód výrobku: 9235
Kód EAN: 7310790088731
Držitel rozhodnutí: SCA HYGIENE PRODUCTS S.R.O.
Užití
Ultratenká vložka s jemným povrchem a vysokou absorpcí pro maximální pohodlí. Díky novému systému Flexfit se vložka dokonale přizpůsobí křivkám ženského těla a skvěle chrání. Jednotlivě balená.
Fakta
Značka Libresse je výsledkem moderního vývoje výrobků pro dámskou hygienu. Soustředíme se především na poskytnuti 100%ní ochrany a maximálního pohodlí. Libresse jsou klasické a slipové vložky, které se dokonale přizpůsobí tvému tělu. To znamená, že při nošení jsou tak přirozené, že dokonce zapomeneš, že je vůbec máš. Jádro vložky tvoří Efficapt, který umožňuje vysokou absorpci a společně s nepropustnou vrstvou naspodu vložky zabrání prosáknutí. Nový, speciální povrch, který je jemný jako látka, odvádí tekutinu z povrchu speciálními dírkami rovnou do jádra vložky a ta se už nevrátí zpět, tudíž je zajištěn stále suchý povrch. Libresse vložky existují v různých velikostech a tloušťkách.
Poznámka
Povrch vložek Libresse je 100% přírodní, takže nemůže vyvolat žádnou nepříjemnou reakci kůže. Na dotyk je velice příjemný a jemný jako látka. Vložka je vyrobena ze třech hlavních složek-jedna, která speciálními dírkami odvádí rychle tekutinu pryč z povrchu a druhá složka, která tekutinu zachycuje a zabraňuje jejímu návratu, takže povrch vložky je stále suchý. Jádro vložky tvoří speciálně vyvinutý absorbent tzv. Efficapt, který najdeš jen ve vložkách Libresse Invisible (ultratenké vložky). Efficapt umožňuje vysokou absorpci, a zaručuje tak maximální komfort, takže už se nemusíš obávat prosáknutí či úniku tekutiny do stran!

Recenze (2)

Recenze produktu DHV Libresse Invisible Clip Normal/10ks

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(1) (1)

100 %

(1) (0)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu DHV Libresse Invisible Clip Normal/10ks

Přidat nový příspěvek do diskuze