Podrobné informace

o.b. Normal - tampony pro slabé až střední krvácení.

Informace o produktu

Výrobce: Johnson & Johnson s.r.o.
Značka: DH TAMPÓNY
Kód výrobku: 88165
Kód EAN: 3574660365559
Držitel rozhodnutí: Johnson & Johnson s.r.o.

Použití
Během prvních dní periody je krvácení obvykle silnější, takže je potřeba spolehlivá ochrana, o.b. normál zajistí pohodlnou ochranu.

Syndrom toxického šoku
Syndrom toxického šoku (TSS) je velmi vzácné, ale závažné toxické onemocnění, které se může objevit u mužů, žen i dětí. Přibližně polovina všech případů TSS připadá na menstruující ženy a dívky. TSS je obvykle popisován v souvislosti s používáním tamponů, ale může se vyskytnout v průběhu menstruace i v případech, kdy tampony používány nebyly. TSS způsobují bakteriální toxiny organismu, které se v lidském organismu běžně vyskytují. TSS může být závažným ohrožením života, musí být proto diagnostikován a léčen v co nejkratší době.

Pokud se během menstruace náhle začnete cítit velmi špatně, máte horečku (39 °C a vyšší), zvracíte, máte průjem, bolí vás hlava, v krku, máte závratě nebo omdléváte, bolí vás svaly nebo se objeví vyrážka jako po spálení sluncem, ihned odstraňte tampon jako preventivní opatření a okamžitě jděte k lékaři nebo do nemocnice. Zmiňte se o možnosti toxického šoku a řekněte lékaři, že máte menstruaci. TSS se může objevit bez ohledu na to, jestli používáte tampony. Pokud jste už měla v minulosti TSS, poraďte se s lékařem o dalším používání tamponů.

Recenze (1)

Recenze produktu DH tampóny o.b. Normal 24

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(0) (0)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu DH tampóny o.b. Normal 24

Přidat nový příspěvek do diskuze