Oblíbené položky

Úvodní strana » Potřeby pro děti a maminky » Dětská výživa » Nápoje pro děti » Šťávy, dětská pitíčka

Šťávy, dětská pitíčka

Vodu a její význam v našem životě není třeba nikomu z nás připomínat. Dodržování správného pitného režimu je velice důležité nejen pro dospělé, ale i pro děti. Voda se totiž mimo jiné účastní veškerých biochemických procesů v těle, proto je třeba dbát na její dostatečný přísun, a to právě u dětí.

Někdy to s hlídáním pitného režimu bývá obtížné i u dospělých. A co potom s dětmi? Pokud není voda s nějakou příchutí (v horších případech také sladká), většinou ji odmítají pít...

Existuje řešení

V dnešní době, kdy si musíme dávat pozor na vysoké obsahy barviv a umělých sladidel v nápojích, se pití šťáv může zdát děsivé. Ale není, pokud zvolíte domácí přípravu nebo alespoň osvědčenou kvalitu zeleninových a ovocných nápojů  Hipp (BIO). Dětem bude nejenom chutnat, a bude také přínosem pro jejich zdraví.

Skleněné lahve (konečně se nejedná o PET) jsou uzavřené praktickým víčkem, které brání samovolnému vytékání nápoje, což ocení i maminky velmi aktivních dětí.

Pokračovat

Nejprodávanější v kategorii


Načítám
Značka:
Všechny

Rozbalit filtr

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám