Podrobné informace

Depilační pásky - Studený vosk Visage s jemným olejem divoké růže Vám zaručují přírodní, rychlé a důkladné odstranění chloupků z obličeje.

Informace o produktu

Výrobce: MERZ
Produktová řada:
Kód výrobku: 133159
Kód EAN: 9005356008541
Držitel rozhodnutí: MERZ

Depilační pásky - Studený vosk Visage - voskové pásky aplikované za studena s jemným olejem divoké růže Vám zaručují přírodní, rychlé a důkladné odstranění chloupků pro citlivé partie obličeje. Chloupky jsou odstraněny až ke kořínkům a proto začínají růst opět až za několik týdnů. Nové chloupky jsou měkké.

Návod na použití
Dvojité pásky zahřejte mezi dlaněmi asi po dobu 30 sekund. Pomalu a zlehka roztáhněte oba konce voskového pásku tak, aby byl pásek zcela otevřený. Použijte jeden pásek na levou stranu a jeden na pravou stranu na místo nad vrchním rtem. Strhněte jedním pohybem ve směru ke středu rtu. Zbytky vosku odstraňte pomoci přiloženého podepilačního ubrousku.

Kontraindikace
Nenanášejte na poraněnou nebo podrážděnou pokožku.

Důležitá upozornění
Doporučujeme ověřit reakci pokožky na malé části kůže před prvním použitím voskových depilačních pásků Body. Jestliže se během 24 hodin neobjeví nežádoucí reakce, může začít s depilací. Nenanášejte na poraněnou nebo podrážděnou pokožku. Nepoužívejte bezprostředně po aplikaci žádné přípravky obsahující alkoholické látky. Nenanášejte na poraněnou nebo zanícenou pokožku. Vyvarujte se kontaktu v oblasti očí. Obsahuje soli kyseliny thioglykolové. Postupujte podle návodu. Nenechávejte v dosahu dětí.

Recenze (1)

Recenze produktu Depilační pásky - studený vosk Visage 8x2

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(0) (1)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu Depilační pásky - studený vosk Visage 8x2

Přidat nový příspěvek do diskuze