Podrobné informace

Depilační krém Sensitiv byl speciálně vyvinut pro jemné a efektivní odstranění chloupků na Vašem těle. Je určen pro všechny oblasti pokožky.

Informace o produktu

Výrobce: MERZ
Kód výrobku: 133156
Kód EAN: 9005356008305
Držitel rozhodnutí: MERZ

Účinky
Depilační krém Sensitiv byl speciálně vyvinut pro jemné a efektivní odstranění chloupků na Vašem těle. Je určen pro všechny oblasti pokožky, obzvláště se pak hodí pro depilaci paži a nohou. Chloupky jsou důsledně odstraněny, nové jsou měkké a nezarůstají. Pro dokonalou snášenlivost obsahuje depilační krém Sensitiv přírodní, o pokožku pečující účinné složky. Tyto látky jsou šetrné k pokožce při depilaci a dodávají jí sametový pocit. Výtažek z heřmánku zajišťuje dokonalou péči o pokožku a zklidňuje jí. Panthenol, vitamín, který napomáhá k výstavbě pokožky, má na starosti její hydrataci. Jojobový olej dodává pokožce hebký pocit.

Návod na použití
Naneste krém rovnoměrně pomocí přiložené špachtle ve vrstvě asi 1-3 mm tak, aby byly všechny chloupky zcela pokryty. Doba působení krému se liší v závislosti na síle chloupků a jejich růstu. Jestliže se chloupky neuvolňují po 3 minutách, nechce ještě chvíli působit. Nikdy ale ne déle než 8 minut! Mezitím vždy zkuste, zda nedochází k jejich uvolňování. Setřete pomocí přiložené špachtle krém společně s chloupky. Na závěr opláchněte pokožku důkladně vlažnou vodou.

Kontraindikace
Nenanášejte na poraněnou nebo podrážděnou pokožku.

Recenze

Recenze produktu Depilační krém Sensitive 150 ml

Diskuze

Diskuze k produktu Depilační krém Sensitive 150 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze