Úvodní strana Domácnost a zvířata Chovatelské potřeby Psi Hračky pro psy Dentální hračky pro zvířata

Dentální hračky pro zvířata

Začíná mít váš pejsek problémy se zuby a nechce si je od vás nechat čistit? V tomto případě mohou být vhodným řešením dentální hračky pro psy. Nejčastěji mají podobu kostiček, kroužků nebo míčků, takže skvěle padnou pejskovi do čumáčku a bude se mu s ní dobře manipulovat.

Zvolené filtraci neodpovídá žádné zboží

Zrušit filtr

Dentální hračky pro zvířata - detailní popis

Hračky na čistění zubů jsou vyrobeny z vysoce odolné plastické hmoty, a tak jí neuškodí ani hodiny kousání. Často bývají navoněny nějakou pro psy lákavou vůní, a tak jsou pro ně přitažlivé a dokáží si s nimi hrát dlouhou dobu. A to je jenom dobře, protože při kousání těchto kostiček nebo míčků se pejskovi odstraňuje plak ze zubů a tím předchází tvorbě zubního kamene.

Lékárna.cz nabízí dentální hračky pro zvířata

Na Lékárna.cz naleznete dentální hračky:

  • gumové - hračky jsou vyrobeny z přírodního měkkého kaučuku. Speciální drážky na hračkách napomáhají hrou ke správné ústní hygieně.
  • lana s uzly - vyrobena z krátkých konopných vláken, což umožňuje snadný přechod střevem pokud pes část hračky náhodou spolkne.  Vhodné pro psy, na hru a zároveň na čištění zubů.

Doplňkové zboží

Naše pestrá nabídka krmiva pro psy obsahuje ucelený sortiment, ze kterého si můžete také vybrat např. kapsičky a paštiky, vitamíny, hračky, kosmetiku pro psy a další. Jako odměna za spolupráci při výcviku udělá vašemu pejskovi jistě radost pamlsek pro psy.

TIP! Píšťalky na psy jsou nedílnou součástí jejich výcviku.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka