Podrobné informace

Delice Pearl + Shine - perleť a lesk. Chrání Vaše rty, dodá jim perleťový lesk. Obsahuje vitamin E. Dermatologicky testováno.

Informace o produktu

Výrobce: MIL MIL 76
Značka: DELICE
Kód výrobku: 45354
Kód EAN: 8004120030277
Držitel rozhodnutí: MIL MIL 76

Složení
Coconut Oil, Paraffinum Liquidum, Cera Alba, Octyldodecanol, Carnauba, Parafiin, Lanolin, Dioctylcyclohexane, Polyisobutene, PVP/Hexadecene Copolymer, Benzophenone-3, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Aroma, Mica, Titanium Dioxide, Anise Alcohol, Propylparaben, BHT

Péče o rty
Rty stejné jako zbytek obličeje vyžadují pravidelnou péči. Tu si skutečně zaslouží. Vždyť jsou-li očí oknem do duše, rty promlouvají, říkají vaše myšlenky a přání a za to jim pozornost jistě náleží. Proměnlivé počasí a špatné návyky však i ze sebekrásnějších úst dokáží udělat suchou, popraskanou a nevzhlednou pusu. Naučte se pár triků a budete mít dokonalé rty po celý rok.

Rty jsou velmi choulostivé na nedostatek vlhkosti ještě více než zbytek tváře. Protože neobsahují žádné mazové žlázy, snadno popraskají, nedostává-li se jim pomoci zvenčí. Olizování rtů stav ještě zhoršuje, proto se co nejdříve tohoto zlozvyku zbavte. Suché rty snadno proměníte v dokonalá ústa snadno a rychle s pomocí chytrých kosmetických přípravků.

Recenze

Recenze produktu DELICE Labrolip Pearl + Shine

Diskuze

Diskuze k produktu DELICE Labrolip Pearl + Shine

Přidat nový příspěvek do diskuze