Podrobné informace

Mrtvé moře bylo zdrojem zdraví a krásy už od doby biblických časů. Vysoká koncentrace minerálů působí příznivě zejména na osoby s problémovou pokožkou.

Informace o produktu

Výrobce: MALKI
Značka: DEAD SEA
Kód výrobku: 98530
Kód EAN: 023243000552
Držitel rozhodnutí: MALKI

Užití
Mrtvé moře bylo zdrojem zdraví a krásy už od doby biblických časů. Vysoká koncentrace minerálů nacházejících se v Mrtvém moři -v nejnižším bodě zemského povrchu - působí příznivě zejména na osoby s problematickou pokožkou. Jedinečné vlastnosti těchto minerálních solí, pokud je užíváte jako přísadu do teplé lázně, pomáhá přirozenou cestou k uvolnění svalového napětí.

Nyní se můžete v jakékoli vaně cítit jako v soukromých lázních a využít prokázaných terapeutických účinků těchto minerálních solí z Mrtvého moře a to 24 hod denně, 360 dnív roce, kdykoliv a kdekoliv se budete chtít uvolnit a relaxovat.

Dávkování
Pro celkovou relaxaci přidejte 1-2 hrsti soli do teplé koupele. Pro silnější účinek přidejte polovinu 500 g sáčku. Doporučená doba lázně cca 20 min. Pro relaxační koupel chodidel či jiných části končetin přidejte 1 menší hrst do umyvadla s teplou vodou.

Účinné látky
Magnesium Chloride
Sodium Chloride
Water of Crystallization
Calcium Chloride
Potassium Chloride

Recenze (1)

Recenze produktu DEAD SEA Pravá koupelová sůl z Mrtvého moře 2x500g

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(2) (1)

100 %

Velice příjemná relaxace v koupeli s touto solí.

Diskuze

Diskuze k produktu DEAD SEA Pravá koupelová sůl z Mrtvého moře 2x500g

Přidat nový příspěvek do diskuze