Podrobné informace

Přípravek bránící průniku ultrafialového záření A a B (UVA, UVB) do pokožky.

Informace o produktu

Výrobce: SPIRIG AG, EGERKINGEN
Značka: DAYLONG
Kód výrobku: 474
Kód EAN: 7612076112711
Držitel rozhodnutí: SPIRIG AG, EGERKINGEN

Přípravek bránící průniku ultrafialového záření A a B (UVA, UVB) do pokožky. Jejich účinné látky (chemické filtry) jsou zapracovány do lipozomů. Výsledkem této technologie je tělové mléko, které je extrémne odolné vůči vodě (účinnost je zachována i po intenzivní 8 hodinové koupeli), je odolné vůči pocení a utíráni pokožky.

Po nanesení Daylongu nevzniká pocit mastnoty, pokožka se nelepí ani neleskne. Navíc vazby lipozomů s povrchovými buňkami kůže nedovolují hlubšímu průniku chemických filtrů, čímž se na minimum snižuje riziko alergických reakcí. Daylong je stabilní a vlivem slunečního světla a tepla se nesnižuje jeho účinnost.

Daylong se dále vyznačuje dobrými kosmetickými a ošetřujícími vlastnostmi. Na dlouhou dobu zvlhčuje pokožku. Přípravek neobsahuje žádné typické emulgátory ani parfémy, proto se může použít i na velmi citlivou pokožku.

Recenze (2)

Recenze produktu DAYLONG OF 16 Lotion 100 ml

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(0) (0)

100 %

(0) (0)

100 %

Diskuze (2)

Diskuze k produktu DAYLONG OF 16 Lotion 100 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze

(0) (0) (0) 06/05/2005

Michaela H. - 6.5.2005

Opravdu vynikající výrobek.Já osobně ho nepoužívám, ale již třetím rokem ho aplikuji na své dítě,stačí jedna aplikace denně,opravdu extrémně voděodolnné.Dítě se mi nikdy nespálilo,používám hlavně u moře-slaná voda,pisek,pot....opravdu vynikající.

Vstoupit do diskuze

(0) (0) (0) 08/03/2005

Zuzana K. - Ochranný účinek

Toto opalovací mléko můžu vřele doporučit. Zvláště těm jedincům, kteří nesnášejí delší pobyt na přímém slunci a mají velice citlivou pokožku. Mléko je příjemné a vodě odolné. Opravdu ochrana je skvělá a dlouhodobá, což můžu z vlastní zkušenosti posoudit. Jelikož mám světlou barvu kůže, jedině při používání tohoto mléka jsem skvěle snášela ostré sluneční paprsky. Více

Vstoupit do diskuze