Podrobné informace

Tuhý deodorant

Informace o produktu

Výrobce: DAVIDOFF
Značka: DAVIDOFF
Kód výrobku: 103998
Kód EAN:
Držitel rozhodnutí: DAVIDOFF
Dobrodružství je vzdálené místo, kde jste nikdy nebyli. Dobrodružství je vzplanutí emocí, které jste nikdy nepocítili. Dobrodružství je výzva, nalezení svých hranic a jejich překročení. Jít svou vlastní cestou, ať už vás povede kamkoliv. Dobrodružství je volba prozkoumat svět a objevit kým jste. Vidět nová místa, pocítit nové emoce, žít život více naplno. Davidoff vás nyní zavede do těchto vzdálených míst. Davidoff vám umožní pocítit vzrušení z dobrodružství. Představujeme Davidoff Adventure! Vzrušující a okouzlující. Davidoff Adventure prozkoumává neznámou oblast vůní. Svěží kořenito dřevitá kompozice je odvážná a živelná, inspirovaná zážitky z dalekých cest po exotických krajinách a drsnou stránkou muže, který něco zažil, ale stále touží po novém poznání. Vůně je namíchána z ingrediencí, které pochází z dalekého světa.

Hlava: V horní nótě vykouzlí mandarinka, citrón a bergamot nepředvídatelnou svěžest tropického deštného pralesa. Chladivá harmonie je zvýrazněná zelenou energií listů maté a pronikavou nótou černého pepře.
Srdce: Teplé koření divoké země - aromatický černý sezam a nové koření z Jižní Ameriky - probudí všechny smysly dramatickým výbuchem barev a vůní.
Základ: Exotická dřeva - mužné peruánské cedrové dřevo a elegantní vetiver se mísí s intenzivním bílým pižmem v osobitý základ, který poskytuje dlouhotrvající smyslnost jako vzpomínku na nezapomentelné místo.

Tuhý deodorant

Recenze

Recenze produktu Davidoff Adventure - tuhý deodorant (Prasklý uzávěr) 75 ml

Diskuze

Diskuze k produktu Davidoff Adventure - tuhý deodorant (Prasklý uzávěr) 75 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze