Úvodní strana

DÁREK CLINICAL Melatonin Mučenka Meduňka + B6 100 tablet

Kód výrobku: 448481

Melatonin Mučenka Meduňka B6 přispívá ke zlepšení kvality spánku a podporuje usínání.

Více informací

Dárkový předmět, samostatně neprodejný.

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

DÁREK CLINICAL Melatonin Mučenka Meduňka + B6 100 tablet

Melatonin přispívá k zlepšení kvality spánku, napomáha usínání. Jeho hlavní funkcí je kontrola biorytmu spánku a bdělosti. Melatonin přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí a k zmírnění subjektivního pocitu únavy v důsledku časového posunu. Mučenka (Passiflora incarnata) je bylina, která podporuje relaxaci a spánek. Meduňka (Melissa officinalis) je bylina, podporuje kognitivní a duševní zdraví, pozitivní náladu, relaxaci a spánek. Vitamín B6 podporuje správnou činnost nervové soustavy a snižuje míru únavy a vyčerpání.

Nezapomeňte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici.

Dávkování

1 tableta 1x denně před spaním. Tableta se zapije dostatečným množstvím tekutiny. Melatonin je hormon, který si organizmus vytváří sám, jeho produkce s věkem klesá, a proto doporučujeme dávkování individuálně konzultovat s lékařem nebo farmaceutem, po konzultaci je možno zvýšit dávku na čtyři tablety denně před spaním. Melatonin není návykový.  Nebyla stanovena dávka, která by určila předávkování.

Upozornění

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřesahovat doporučenou denní dávku. Nevhodné pro děti do 18 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Užívání je vhodné konzultovat s lékařem. Užívat jen před předpokládanou dobou spánku, protože může způsobit ospalost. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu.

Složení

(v přepočtu na denní dávku – 1 tableta 350mg): Inulin 513,85mg, Mučenka extrakt 3% z květů 90mg, Meduňka extrakt 10:1 z listů 90mg, Steran hořečnatý (protispékavá látka) 3,5mg, Vitamín B6 1,4mg/100%*, Melatonín 1,25mg. %* - referenční hodnota příjmu

Skladování

Ukládejte mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním světlem. Skladujte v suchu, v uzavřeném obale při teplotě od +5°C do +25°C.

Balení obsahuje 100 tablet.

Informace o produktu

Výrobce: Pharma Activ
Kód výrobku: 448481
Kód EAN: GIFT163961
Držitel rozhodnutí: Pharma Activ

Recenze

DÁREK CLINICAL Melatonin Mučenka Meduňka + B6 100 tablet

Diskuze

DÁREK CLINICAL Melatonin Mučenka Meduňka + B6 100 tablet

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka