Podrobné informace

>Voděodolné lehce roztíratelné opalovací mléko s Beta-karotenem a unikátním LCS systémem poskytují dokonalou ochranu pokožky.

Informace o produktu

Výrobce: DACOM PHARMA
Značka: DACOM
Kód výrobku: 80671
Kód EAN: 8594011210395
Držitel rozhodnutí: DACOM PHARMA

Voděodolné lehce roztíratelné opalovací mléko s Beta-karotenem a unikátním LCS systémem poskytují dokonalou ochranu pokožky.

LCS (Level Control Systém) = představuje nové trendy v oblasti ochrany pokožky před škodlivým slunečním zářením. Jde o speciálně upravený silikon, který vytvoří po rozetření opalovacího mléka rovnoměrný film po celém povrchu kůže a pokryje všechny nerovnosti na kůži. Tímto zabraňuje vzniku mikrospálenin výstupků pokožky, které při aplikaci běžných opalovacích přípravků zůstávají nechráněny.

Další důležitou látkou je Beta-karoten, který v kombinaci se silikonem, UVA a UVB filtry zabezpečují komplexní ochranu kůže před spálením. Beta-karoten nejen chrání pokožku, ale zároveň také zabezpečuje stejnoměrné zhnědnutí pokožky, což zajisté potěší všechny moderní ženy a dívky.

Návod na použití: Nanést na pokožku nejlépe 15-20 minut před sluněním. Nátěr několikrát za den opakujte. Omezte pobyt na přímém slunci tj. od 11:00 do 15:00 hodin.

Recenze (3)

Recenze produktu DACOM SUN opalovací mléko SPF 20 200 ml

Recenze od 3 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(0) (0)

100 %

výborný opalovací přípravek, voní jakoby po mandarinkách nebo pomerančích, vhodný i pro citlivou pihovatou pokožku :)

(0) (0)

100 %

(0) (0)

100 %

Bereme si ho na každou dovolenou.

  • příjemný, dobře chrání i u moře

Diskuze

Diskuze k produktu DACOM SUN opalovací mléko SPF 20 200 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze