Podrobné informace

Voděodolné lehce roztíratelné opalovací mléko s Beta-karotenem a unikátním LCS systémem poskytují dokonalou ochranu pokožky.

Informace o produktu

Výrobce: DACOM PHARMA
Značka: DACOM
Kód výrobku: 80670
Kód EAN: 8594011210371
Držitel rozhodnutí: DACOM PHARMA

Voděodolné lehce roztíratelné opalovací mléko s Beta-karotenem a unikátním LCS systémem poskytují dokonalou ochranu pokožky.

LCS (Level Control Systém) = představuje nové trendy v oblasti ochrany pokožky před škodlivým slunečním zářením. Jde o speciálně upravený silikon, který vytvoří po rozetření opalovacího mléka rovnoměrný film po celém povrchu kůže a pokryje všechny nerovnosti na kůži. Tímto zabraňuje vzniku mikrospálenin výstupků pokožky, které při aplikaci běžných opalovacích přípravků zůstávají nechráněny.

Další důležitou látkou je Beta-karoten, který v kombinaci se silikonem, UVA a UVB filtry zabezpečují komplexní ochranu kůže před spálením. Beta-karoten nejen chrání pokožku, ale zároveň také zabezpečuje stejnoměrné zhnědnutí pokožky, což zajisté potěší všechny moderní ženy a dívky.

Návod na použití: Nanést na pokožku nejlépe 15-20 minut před sluněním. Nátěr několikrát za den opakujte. Omezte pobyt na přímém slunci tj. od 11:00 do 15:00 hodin.

Recenze (1)

Recenze produktu DACOM SUN opalovací mléko SPF 10 250 ml

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(0) (0)

100 %

100% (Perfektní)

Diskuze (1)

Diskuze k produktu DACOM SUN opalovací mléko SPF 10 250 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze

(0) (0) (0) 26/08/2008

Lucie k. - Krásná vůně

Tuto sezónu jsem používala opalovák Dacom sun 10. A musím říci že jsem byla nad míru spokojena. Lehce se roztírá nelepí a příjemně svěže voní.

Vstoupit do diskuze