Podrobné informace

Pro rychlou a bezproblémovou regeneraci kůže.

Informace o produktu

Výrobce: PARENTERAL A.S.
Značka: CUTISHELP
Kód výrobku: 175315
Kód EAN: 8595218200356
Držitel rozhodnutí: PARENTERAL A.S.

Je součástí produktové řady české zdravotní kosmetiky, která se zaměřuje především na péči při kožních problémech a onemocněních a která jako jediná obsahuje speciální nechemickou patentově chráněnou metodou získávaný olej ze semen technického konopí vysoké farmaceutické čistoty s unikátními vlastnostmi při tišení kožních zánětů a hluboké regeneraci kůže.

AKTIVNÍ SLOŽKA:

Klíčovou složkou přípravků je přírodní olej s vynikajícími protizánětlivými, regeneračními, výživovými a antibakteriálními vlastnostmi, který v kombinaci s chlorofylem a quaiazulenem vytváří velice účinný komplex pro rychlou a bezproblémovou regeneraci kůže.

Koncentrace oleje v přípravku je na základě lékařských zkušeností optimalizovaná pro ideální průběh terapie.

DOPORUČENÁ APLIKACE PŘI:

Mechanickém (říznutí, bodnutí, poškrábání, odřeniny, opruzeniny, kožní praskliny), chemickém (popálení, podráždění, poleptání) nebo fyzikálním (omrzliny, popáleniny, spáleniny, dekubity/proleženiny, nedostatečně prokrvené tkáně; účinný doplněk péče při bércových vředech) poškození kůže.

CHARAKTERISTIKA:

CutisHelp DEFEKT konopná mast je vysoce intenzivní přípravek a aktivně prostupuje skrze kompletní strukturu kůže a dodává především buňkám v zárodečné vrstvě důležitou výživu pro zajištění jejich správného vývoje a funkcí v rámci regenerace poškozené kůže.

Obsahuje velmi čistý extrahovaný konopný olej, který podporuje granulaci a epitelizaci tkáně, napomáhá rychlejšímu a bezproblémovému zacelení bolestivých a traumatických míst prasklin, trhlin i dalších defektů, zároveň zabraňuje vzniku nežádoucích infekčních a degeneračních ložisek a při včasné aplikaci (tj. podkladovém ošetření) i vzniku jizev.

Mast se uplatňuje jako doplněk k základní léčbě i jako preventivní prostředek kožních defektů nebo jako podpůrný prostředek v rámci pooperační, traumatologické a radioterapeutické péče.

V každé domácí lékárničce je ideálním pomocníkem při spáleninách, opařeninách, odřeninách, pořezání, popáleninách i dalších běžných nehodách.

POUŽITÍ:

  • na problematická místa se mast vtírá celoplošně kdykoliv podle potřeby po dobu trvání obtíží; zpočátku je vhodnější častější aplikace i několikrát během dne a především na noc
  • mast je možno v tenké vrstvě natřít na sterilní krytí a obvázat, ponechat po dobu 24 hodin působit a následně znovu převázat (tj. tento postup opakovat)
  • viditelný efekt působení se podle druhu poškození projevuje během 310 dní

Mast je určena k aplikaci i pro děti, těhotné a kojící ženy.

DŮLEŽITÁ INFORMACE:

Na ošetřených místech může v individuálních případech vlivem pronikání bioaktivních látek konopného oleje a souvisejícího intenzivnějšího prokrvení zpočátku ojediněle nastat přirozené dočasné zčervenání a svědění kůže; nejedná se o nežádoucí reakci.

Doporučujeme bezprostředně nekombinovat aplikace produktů CutisHelp s dalším kosmetickým nebo léčebným prostředkem, neboť působení extrahovaného konopného oleje zesiluje účinek všech látek takového preparátu.

Složení výrobků je nadstandardně dobře tolerováno i nejcitlivější a funkčně narušenou pokožkou a je k ní zároveň maximálně šetrné, neobsahuje žádné návykové ani halucinogenní látky.

Použití přípravků CutisHelp nemá žádná časová omezení, je možno je aplikovat dlouhodobě.

Recenze (2)

Recenze produktu CutisHelp DEFEKT Konopná mast-poškození kůže 50ml

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 90 %.

Přidat recenzi produktu

(4) (2)

100 %

mast super, akorát si dát pozor, dost barví

(3) (2)

80 %

Za tuto cenu jsem čekal víc, ale funguje dobře. Nicméně dá se koupit levnější mast s konopným olejem a s dost podobnými účinky.

Diskuze

Diskuze k produktu CutisHelp DEFEKT Konopná mast-poškození kůže 50ml

Přidat nový příspěvek do diskuze