Podrobné informace

Set pro cesty i na doma, který obsahuje UHS držáky mezizubních kartáčků.

Informace o produktu

Výrobce: BREITSCHMID
Značka: CURAPROX
Kód výrobku: 75901
Kód EAN: 7612412605013
Držitel rozhodnutí: BREITSCHMID

Užití
Držák má nastavitelný úhel pro přímé zavedení mezizubního kartáčku do prostor mezi stoličkami, hygienické pouzdro kartáčku se při použití mění na rukojeť.

Jak známo - zubní kaz je zapříčiněn bakteriemi, které se množí v zubním plaku, což je žlutavý povlak mikroskopických zbytků jídla a jiných nečistot, který se 24 hodin denně usazuje nejen na zubech, ale také na dásních (jazyk nevyjímaje). A pročež opakování je matkou moudrosti, znovu si připomeneme, že nejlepší prevencí zubního kazu je důsledná ústní hygiena, prostřednictvím které odstraňujeme živnou půdu bakterií zubního kazu - tedy onen zmíněný zubní plak. Činíme tak samozřejmě nejen pravidelnou očistou vnějších a vnitřních ploch zubů pomocí klasického zubního kartáčku, ale také vyčištěním mezizubních prostor dentální nití či mezizubními kartáčky, popřípadě odstraněním nežádoucího povlaku z dásní a jazyka dalšími dostupnými prostředky ústní hygieny.

V rámci určování příčin zubního kazu existuje však vedle dodržování důsledné ústní hygieny ještě jiná otázka - celková obranyschopnost našeho organismu proti zhoubným bakteriím. V případě bakterii zubního kazu jde především o vlastnosti našich slin, které svým složením působí mimo jiné jako přirozená dezinfekce úst k hubení nežádoucích mikroorganismů. V ústech, kde je tato funkce slin z nějakého důvodu narušena, se mohou, i přes veškerou snahu jejich majitele o pečlivou ústní hygienu, objevovat časté zubní kazy. V případě, že máte tento problém, měl by zubní lékař zjistit, zda ve vašich ústech není trvale přemnožena nějaká bakterie, která se vesele koupe ve vašich slinách a vůbec nic jí to nedělá. To se většinou provádí tak, že lékař odebere vzorek slin a pošle ho na rozbor respektive kultivaci v něm obsažených bakterií do laboratoře. Pokud jsou bakterie v přebujelé míře nalezeny, doporučí vám zubní lékař vhodnou léčbu, která může zahrnovat také nějaký prostředek pro zvýšenou ústní hygienu.

Recenze

Recenze produktu CURAPROX držák mezizubních kartáčků cestovní UHS405

Diskuze

Diskuze k produktu CURAPROX držák mezizubních kartáčků cestovní UHS405

Přidat nový příspěvek do diskuze