Oblíbené položky

Corectia forming active Anti-cellulite cream 200 ml - diskuze

Kód výrobku: 75963

100 % 1 recenze

CELUTIN EXTRA je ve vhodném poměru koncipovaná směs přírodních látek, která omezuje vznik a rozvoj pomerančové kůže a zároveň pozitivně ovlivňuje zdraví kůže.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 
Podrobné informace
Recenze (1)
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - Corectia forming active Anti-cellulite cream 200 ml

CELUTIN EXTRA je ve vhodném poměru koncipovaná směs přírodních látek, která omezuje vznik a rozvoj pomerančové kůže a zároveň pozitivně ovlivňuje zdraví kůže.

Informace o produktu

Výrobce: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.
Značka: CORECTIA
Kód výrobku: 75963
Kód EAN: 8594059730541
Držitel rozhodnutí: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.

CELUTIN EXTRA je ve vhodném poměru koncipovaná směs přírodních látek, která omezuje vznik a rozvoj pomerančové kůže a zároveň pozitivně ovlivňuje zdraví kůže. Tato směs je tvořena extraktem z rostliny Boswellia serrata, extraktem ze stélkaté řasy Laminaria digitata, kofeinem a squalenem.

Popis účinku:
Proces vzniku celulitidy probíhá ve dvou etapách. Nejprve vznikají degenerativní změny vaziva podkožní tukové tkáně, které způsobují vtahování kožního povrchu se vznikem hrbolaté, pomerančové kůže. Tělový krém proti celulitidě zpomaluje tento proces aplikací beta-boswelových kyselin a zároveň prostřednictvím lipolyticky účinného Fytocinu a kofeinu zpomaluje současné hromadění tukových buněk s vytvářením plastického reliéfu podkožní tukové tkáně.

Návod k použití:
Rovnoměrně naneste souvislou vrstvu krému na vybrané partie (stehen, hýždí a pasu) postižené pomerančovou kůží a důkladně ji vmasírujte do pokožky.

Doporučená aplikace:
Pravidelně 2krát denně (ráno a večer) minimálně po dobu 3 týdnů. Mechanismus účinků Corectia krému proti celulitidě je založen na unikátní směsi přírodních látek nazvané CELUTIN EXTRA. Silné protizánětlivé beta-boswelové kyseliny efektivně účinkují v první fázi vzniku celulitidy, tj. při degenerativních změnách vaziva podkožní tukové tkáně. Následuje lipolyticky (rozkládá tuky) účinný Fytocin a kofein, které zpomalují současné hromadění tukových buněk s vytvářením plastického reliéfu podkožní tukové tkáně.

Recenze (1)

Recenze produktu Corectia forming active Anti-cellulite cream 200 ml

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Diskuze

Diskuze k produktu Corectia forming active Anti-cellulite cream 200 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze

Zkušenosti uživatelů

Petr K.

100 % 04/11/2010

Více

Štítky

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám