Podrobné informace

CELUTIN EXTRA je ve vhodném poměru koncipovaná směs přírodních látek, která omezuje vznik a rozvoj pomerančové kůže a zároveň pozitivně ovlivňuje zdraví kůže.

Informace o produktu

Výrobce: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.
Značka: CORECTIA
Produktová řada: Corectia forming
Kód výrobku: 75963
Kód EAN: 8594059730541
Držitel rozhodnutí: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.

CELUTIN EXTRA je ve vhodném poměru koncipovaná směs přírodních látek, která omezuje vznik a rozvoj pomerančové kůže a zároveň pozitivně ovlivňuje zdraví kůže. Tato směs je tvořena extraktem z rostliny Boswellia serrata, extraktem ze stélkaté řasy Laminaria digitata, kofeinem a squalenem.

Popis účinku:
Proces vzniku celulitidy probíhá ve dvou etapách. Nejprve vznikají degenerativní změny vaziva podkožní tukové tkáně, které způsobují vtahování kožního povrchu se vznikem hrbolaté, pomerančové kůže. Tělový krém proti celulitidě zpomaluje tento proces aplikací beta-boswelových kyselin a zároveň prostřednictvím lipolyticky účinného Fytocinu a kofeinu zpomaluje současné hromadění tukových buněk s vytvářením plastického reliéfu podkožní tukové tkáně.

Návod k použití:
Rovnoměrně naneste souvislou vrstvu krému na vybrané partie (stehen, hýždí a pasu) postižené pomerančovou kůží a důkladně ji vmasírujte do pokožky.

Doporučená aplikace:
Pravidelně 2krát denně (ráno a večer) minimálně po dobu 3 týdnů. Mechanismus účinků Corectia krému proti celulitidě je založen na unikátní směsi přírodních látek nazvané CELUTIN EXTRA. Silné protizánětlivé beta-boswelové kyseliny efektivně účinkují v první fázi vzniku celulitidy, tj. při degenerativních změnách vaziva podkožní tukové tkáně. Následuje lipolyticky (rozkládá tuky) účinný Fytocin a kofein, které zpomalují současné hromadění tukových buněk s vytvářením plastického reliéfu podkožní tukové tkáně.

Recenze (1)

Recenze produktu Corectia forming active Anti-cellulite cream 200 ml

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(0) (0)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu Corectia forming active Anti-cellulite cream 200 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze