Podrobné informace

Sada 30ks+3ks zdarma v platíčku. Mix cca. 10 druhů pečujících a zvláčňujících pomád na rty s ovocnými příchutěmi, včelím voskem, vitaminy E+F, UV-filtry.

Informace o produktu

Výrobce: CONTRAX S.R.O.
Značka: CONNY
Kód výrobku: 73520
Kód EAN: 8595150704332
Držitel rozhodnutí: CONTRAX S.R.O.
Sada 30ks+3ks zdarma v platíčku. Mix pečujících pomád na rty s perleťovým tónujícím leskem, ovocnými příchutěmi, vitamíny E+F, včelím voskem, UV-filtry.

Poskytuje rtům účinnou ochranu před nepřízní počasí, zvláčňuje, regeneruje a příznivě působí na vysušenou a popraskanou pokožku rtů. Zanechává na rtech jemný ochranný film s příjemnou ovocnou vůní.

Účinné látky
Včelí vosk
Vitaminy E+F
UVA + UVB filtry

CONNY TWIST
Řada pomád na rty CONNY TWIST se vyznačuje příznivými pečujícími a ochrannými účinky, tradičně je oblíbena u uživatelů díky široké škále příjemných ovocných vůní - např. jahoda, malina, višeň, lesní jahoda, meloun, med, pomeranč, citron, natur, broskev, jablko. Dobře se roztírá a nanáší pomocí obsaženého včelího vosku.

Celá řada pomád na rty CONNY LUXUS kromě příznivých pečujících a ochranných účinků také esteticky vylepšuje a zkrášluje rty díky tónujícím perletím respektujícím moderní trendy.Poskytuje rtům účinnou ochranu před nepřízní počasí, zvláčňuje, regeneruje a příznivě působí na vysušenou a popraskanou pokožku rtů, zanechává na rtech jemný, perleťově tónovaný lesk.

Recenze

Recenze produktu CONNY TWIST ovocná pomáda rty 4.2g mix 30 + 3 ks zdarma

Diskuze

Diskuze k produktu CONNY TWIST ovocná pomáda rty 4.2g mix 30 + 3 ks zdarma

Přidat nový příspěvek do diskuze