Oblíbené položky

Úvodní strana » Magazín Lékárna.cz » Články a blogy » Wurm-Ex - odčervení lidí

Wurm-Ex - odčervení lidí

Trávení Péče o tělo Imunita Detoxikace

Odčervovat domácí mazlíčky je automatické pro každého z nás. Přípravky na odčervení zakoupíme běžně v lékárnách či u veterinářů. Zvířata jsou po odčervení veselejší, živější a mají větší chuť k jídlu. Málokdo si je ale vědom toho, jak snadný je přenos parazitů i na nás.

Wurm-Ex - odčervení lidí

Právě parazité často stojí za naší zvýšenou únavou, teplotou, pokašláváním či nepříjemným pálením v krku. Sami pak ani nevíme, s čím se vlastně léčíme. Paraziti z nás doslova vysávají energii. Jsme pak náchylnější k nejrůznějším chorobám, naše přirozená obranyschopnost klesá.

Přípravek na odčervení lidí - Wurm-Ex najdete i v lékárnách

Příznaky se objevují postupně, klidně i v průběhu několika let. Přikládáme je proto běžným onemocněním, jako je například nachlazení. Mezitím ale předáváme parazity dál a dál a vzniká nekonečný koloběh. Je prokázáno, že ročně se v ČR nakazí 700 lidí škrkavkou psí. A to jsou jenom diagnostikované případy.

Velmi častým onemocněním je také toxoplazmóza, kterou se můžeme nakazit od koček. Člověk je pro tohoto parazita pouze náhodným hostitelem. Toxoplazmóza je zvlášť nebezpečná pro těhotné ženy (hrozí narození postiženého dítěte) a lidi s oslabenou imunitou. Účinnou obranou proti parazitům je především prevence.

Jak funguje Wurm-Ex

Přírodní antiparazitikum pro odčervení lidí využívá schopnosti huminových kyselin, které jsou často považovány za zázrak přírody. Běžně se používají při hnojení rostlin, kterým umožňují snazší přísun živin a stimulují jejich růst. Wurm-Ex je jediným produktem na trhu s obsahem huminových kyselin. V lidském těle na sebe huminové kyseliny vážou volné radikály a těžké kovy a vylučují je z těla ven. Výrazně se tak podílejí na detoxikaci celého organismu a jeho posílení. Mají schopnost přerušovat růst mikroorganismů a stimulovat bílé krvinky.

Kromě huminových kyselin obsahují tobolky Wurm-Ex extrakt z ořešáku královského. Má antibakteriální účinky a užívá se hlavně pro vyčištění žaludku a střev. Další významnou složkou přípravku na odčervení lidského těla je kurkumin. Nejenže působí protizánětlivě, ale také chrání naše játra před vlivem toxinů a zároveň regeneruje jaterní buňky.

Důležitou složkou Wurm-Ex na odčervení lidí je také riboflavin, který příznivě upravuje energetický metabolismus a pantothenan s koenzymem A (je nutný při metabolismu lipidů a sacharidů).

Wurm-Ex je díky svému přírodnímu složení vhodný i pro odčervení dětí starších 3 let. Wurm-Ex je dostupný také v tekuté formě, která se snadněji polyká - 100ml balení Wurm-Ex plasmy vystačí při dávkování 5 ml každý den večer před jídlem na 20denní očistný cyklus.

Paraziti v lidském těle – WURM EX

Nejen domácí mazlíčci, ale i lidé potřebují odčervení

Pravidelné odčervení u zvířat považujeme za normální, tak proč neodčervit i svoje tělo, které se potom cítí mnohem lépe? Paraziti se několikrát do roka přemnoží, což poznáme například zvýšenou únavou, pokašláváním, kručením v břiše nebo trvající depresí. Stáváme se tak velmi snadným terčem bakterií a virů. Především podzim se pak nese ve znamení chřipkových epidemií a nejrůznějších viróz.

Přitom obrana je tak jednoduchá – užívání 1 nebo 2 tobolek Wurm-Ex (dle tělesné váhy) večer před jídlem po dobu 10 dnů vás zbaví nežádoucích parazitů v těle a zároveň posílíte obranyschopnost organismu.

Tak proč ho nezkusit?

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám