Úvodní strana » Magazín Lékárna.cz » Články a blogy » Přestaňte se trápit s ušním mazem

Přestaňte se trápit s ušním mazem

Péče o tělo Léčivé přípravky

Tvorba ušního mazu je přirozený proces sloužící k ochraně zvukovodu. Pokud se pravidelně ušní maz neodstraňuje může dojít k zatvrdnutí ušního mazu, to může při větším nahromadění ušního mazu vést až ke zhoršení kvality slyšení. Existuje ovšem jednoduché, ale účinné řešení...

Přestaňte se trápit s ušním mazem

Tvorba ušního mazu je přirozený proces zajišťující ochranu zvukovodu. Každý z nás se jistě potýkal s problémem, jak se jej v případě většího množství zbavit. Pokud se totiž ušní maz po určitou dobu hromadí, může dojít k vytvoření ušní zátky, jejíž odstraňování se většinou provádí pomocí ne příliš příjemných výplachů. Zatvrdlý ušní maz zhoršuje kvalitu slyšení, a má být proto pravidelně odstraňován.
V naší lékárně se zákazníci často ptají, co bychom jim doporučili k účinnému odstranění mazu. Většina již vyzkoušela různé roztoky i spreje se střídavými úspěchy. V loňském roce se v našem sortimentu objevil ušní olej Cerustop.
 

Cerustop ušní olej

slouží pro všeobecnou hygienu. Rozpouští zatvrdlý ušní maz, nečistotu a šupiny z ušních boltců a venkovního zvukovodu. Obsahuje mandlový olej, tekutý parafín, vitamín E a další pomocné látky.

Naši zákazníci si tento přípravek velmi pochvalují. Nejen, že účinně odstraňuje již vzniklý maz, ale působí současně preventivně proti vytvoření ušní zátky. Nemusí již proto k lékaři na nepříjemný výplach. Ani nositelé naslouchadel nejsou ochuzeni o možnost použití ušního oleje Cerustop.  Je určen i pro ně. A navíc jeho použití je tak jednoduché. Při čištění zevního zvukovodu nakloníte hlavu lehce na stranu, nakapete asi polovinu kapátka ušního oleje Cerustop do ucha a ušní otvor uzavřete malým kouskem vaty, aby ušní olej nevytékal z ucha! Pozor, vatu pouze lehce vložte, nikdy nezastrkujte do zvukovodu! Po 10 minutách působení, které je nejlépe strávit vleže, ucho vypláchnete teplou vodou nebo ještě lépe sprškou. Při velmi zatvrdlém mazu můžete proces zopakovat.

O účinnosti ušního oleje Cerustop  svědčí i to, že jej k výplachům uší nyní používají i lékaři.Na Cerustop ušní olej  se můžete zeptat ve Vaší lékárně. Je v prodeji bez receptu.

 

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám