Doprava zdarma nad 599 Kč. Přihlaste se k newsletteru!
Lékárna.cz

Trápí Vás bolestivá menstruace?

Trápí Vás bolestivá menstruace?
Sdílet

Pupalka dvouletá (Oenothera biennis) je rostlina, která se k nám dostala pravděpodobně z Dálného východu. Má celou řadu příznivých účinků na náš organismus a proto se v poslední době stala velmi oblíbeným doplňkem stravy.

Jaké jsou hlavní přednosti GS Pupalky FORTE?

Za studena lisovaný pupalkový olej ze zralých semen rostliny je zdrojem nenasycených mastných kyselin (vitamin F), které si tělo nedokáže samo vyrobit. Jedná se především o kyselinu linolovou a gama-linolenovou (GLA), které mají blahodárný účinek na řadu tělesných funkcí. Jsou prospěšné pro krevní tlak, srdeční činnost, srážlivost krve a pro imunitní reakce.

Pupalkový olej často používají ženy ke zmírnění potíží s tzv. premenstruačním syndromem (předmenstruační křeče doprovázené depresemi) a je prospěšný i pro období klimakteria.

V neposlední řadě je pupalka také využívána jako potravinový doplněk, který pozitivně působí na celou řadu kožních problémů, jako jsou kožní alergie, atopický ekzém a lupénka.

Proč právě GS Pupalka FORTE s vitaminem E ?

GS Pupalka FORTE je obohacena vitaminem E, který chránící organismus před nepříznivým působením tzv. volných radikálů, pomáhá udržovat zdravé srdce a cévy. Spolu s pupalkovým olejem se výborně doplňují.

Jak GS Pupalku FORTE užívat?

Přípravek nabízí komfortní užívání v podobě měkkých želatinových kapslí. Každá kapsle obsahuje 500 mg za studena lisovaného pupalkového oleje (extra virgin). Navíc obsahuje významný antioxidant vitamin E (50 mg)

  1. Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let.
  2. Dávkování: 1-2 kapsle denně.
  3.  Balení: 30 nebo 100 kapslí.

Vyzkoušejte také GS Pupalku FORTE s vitaminem E a betakarotenem  pro lepší opálení a správnou funkci pokožky. Betakaroten chrání před účinky UV záření a volných radikálů. Vhodný i do solária.

Související články:

Trápí Vás často vaginální mykózy?
Zánět močových cest – trápení mnoha žen
Premenstruační syndrom: zbytečné trápení

9. říjen 2007
Máte dotaz k článku? Napište nám!

Přečtěte si také

Mlsat se dá i zdravě. Připravte dětem do školy nebo na rodinný výlet vydatnou svačinku nabitou energií a bohatou na vitamíny, minerály a mastné kyseliny. Pojďme na to.

více

Děti sušenky milují... Jenže ty kupované většinou obsahují palmový olej a obří dávku cukru. Proto je zkuste upéct doma sami a dětem je pak zabalit ke svačině do školy! Variací zdravých cookies je…

více

Pro správné fungování organismu je nutné pít dostatečné množství tekutin. Přesto trpí mírnou dehydratací stále velké množství lidí. Rizikovější skupiny jsou děti a senioři, u kterých bychom na pitný…

více

S nepříjemnými příznaky tohoto onemocnění se potýká až 10 % dětí ve věku 3-7 let. Jak toto kožní onemocnění rozeznat, léčit a jak mu předcházet, se dozvíte v našem článku.

více

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.

Zjistit více