Úvodní strana » Magazín Lékárna.cz » Články a blogy » Thermo reactive formula: Hubnutí pomocí tepla

Thermo reactive formula: Hubnutí pomocí tepla

Péče o tělo Hubnutí Ženy

Usnadněte si boj s nadváhou. Klíčem k úspěchu je teplo. Jakmile se organismus zahřeje, spalování tuků jde o poznání rychleji a snadněji. Příznivé účinky tepla na hubnutí jsou známé už desetiletí. Stačí polovina lžičky přípravku TRF - thermo reactive formula denně a hubnutí vám půjde skoro samo!

Thermo reactive formula: Hubnutí pomocí tepla

Teplé nápoje dokážou s naším tělem divy - v tom dobrém slova smyslu. Pokud si k jídlu pravidelně dáváte sklenici vychlazeného nápoje, možná si to po přečtení článku rozmyslíte. Studený nápoj totiž zpomaluje trávení tuků, zatímco teplý neslazený nápoj trávení tuků podporuje. A přesně z toho vychází i hubnoucí přípravek TRF.

Na hubnutí teplem spoléhá i moderátorka a modelka Monika Žídková: "TRF užívám již od roku 2005 a plně mu důvěřuji. Podílela jsem se na vývoji a výběru ingrediencí. Já osobně si jej dávám před cvičením a navíc jej piju místo kávy. Doporučuji vyzkoušet."

Příznivé účinky termogenního spalovače TRF:

 • zpevňuje podkoží a pomáhá zbavit se celulitidy
 • zbavuje centimetrů v problémových partiích
 • přispívá k růstu svalové hmoty
 • tělo zbavuje přebytečné vody
 • pozitivně působí na zažívání
 • posiluje kardiovaskulární systém
 • zlepšuje prokrvení podkoží
 • zvyšuje imunitu

Jak probíhá proces hubnutí

Jak lidské tělo zpracovává tuky? Za vším stojí metabolismus neboli látková přeměna. Metabolismus zpracovává látky, které mu poskytujeme, a vybírá si ty potřebné. Ty nevhodné ukládá, hlavně do problematických partií těla. Jakmile vyvíjíme fyzickou aktivitu, potřebujeme více energie, kterou bereme právě z tuků. Tomuto procesu ale běžně předchází minimálně 20 minut aerobního cvičení - zahřátí.

Při látkové výměně vzniká teplo, které je pro hubnutí velmi důležité. Hubnoucí přípravek TRF efektivně zvyšuje teplotu v podkoží a svalech a vy tak rychleji dokážete spalovat tuky. Organismus během látkové výměny spotřebuje více tepla a má tedy menší možnost ukládat přebytečnou energii ve formě nežádoucích tuků. Podobný účinek mají například i ostrá jídla asijské kuchyně. Díky termogennímu spalovači tuku dosáhnete svojí vysněné postavy dříve a při menším úsilí. Ideální je, pokud sloučíte zdravé stravování, pohybovou aktivitu a TRF. Výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

Přírodní složení hubnoucího přípravku TRF:

 • pepř černý - účinný extrakt piperin umožňuje vyšší spalování tuků
 • extrakt z listových pupenů ořešáku královského
 • extrakt zázvoru a zeleného čaje
 • kofein, vitamín C
 • fruktooligosacharidy (posilují imunitu)

Produkty - Thermo Reactive Formula

Díky svému přírodnímu složení má TRF - thermo reactive formula specifickou chuť, která zřejmě nebude patřit k vašim oblíbeným. Důležitější ale je, že je TRF účinný!

Dejte si polovinu kávové lžičky TRF každý den. Stačí ji zalít 200 ml vody ohřáté maximálně na 70 ˚C a nápoj ještě teplý vypít. Doporučujeme pít před hlavním jídlem nebo před cvičením. Jedno balení TRF vám tak vyjde na 2 měsíce. Investice do krásného těla se přece vyplatí!

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Online - Poradíme Vám